Şahıs Takip ve Araştırma

Şahıs Takip ve Araştırma

Müşterimizden takip edilecek kişi hakkında alınan bilgilere istinaden, tarafımızdan yapılan ön çalışmanın akabinde izlenecek kişi işle ilgili takip başlatılır. Elde edilen bilgiler müşterilerimize iletilir. müşterilerimize sunduğumuz bu rapor resim ve diğer belgeler ile ilişkilendirilerek sunulur. giresun ili ve ilçelerinde hazır kadromuz ve uzman deneyimli personelimiz ile hizmetinizdeyiz. giresun da genellikle emekli polis -asker ve deneyimli kadromuz ile hizmete hazırız... Özellikle İstanbul'da Anadolu Yakası'nda özel dedektiflik hizmetimizi sürdürmekteyiz. İstatiklerimize göre bölgedeki hizmet başarımız oldukça yüksektir. Anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen dedektif hizmeti "Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği" ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.       

HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI KONU BAŞLIKLARI   EŞ TAKİBİ EŞİNİZ İLE VELAYET NAFAKA MAL BÖLÜŞÜMÜ 3.KİŞİ İLE İLGİLİ SORUNLARINIZDAKİ HİZMETLERİMİZ.(MAHKEMEYE İNTİKAL ETMEMİŞ 3. KİŞİ SORUNLARI…)  ADRES TESPİTİ TİCARİ YADA TİCARİ OLMAYAN ALACAK VE ALACAKLI TAKİBİ VE KAYIP KİŞİ ARAŞTIRMASI EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA ANLAŞILACAĞI ÜZERE EVLENİLECEK KİŞİNİN DAHA ÖNCEKİ YAŞAMI HAKKINDAKİ ARAŞTIRMADIR VELAYET DAVALARI VELAYET DAVASI AÇILMIŞ YADA AÇILMAMIŞ OLABİLİR BOŞANMA DAVALARI: BOŞANMADA MAĞDUR OLAN EŞ MENFAATİNE … KİŞİ ARAŞTIRMA: KAYIP KİŞİ YA DA OLUMSUZ ALIŞKANLIKLARI OLAN KİŞİNİN YAŞANTISININ ARAŞTIRILMASI(ÖĞRENCİ ARAŞTIRMASI MADDE BAĞIMLISI KUMAR VS…) PERSONEL ARAŞTIRMASI FİRMAYA ALINACAK PERSONELİN CV ARAŞTIRMASI FİRMADA HALEN ÇALIŞAN PERSONELİN (TESLİM EDİLEN ARABA LOJMAN VS.ARAŞTIRMASI)ÇEŞİTLİ ARAŞTIRMASI…  

   Dünyanın dört bir köşesinde olduğu gibi ülkemizde de özel dedektifkiralamak yasaldır. Özel dedektifler genellikle gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerde kullanılmaktadır. Bu ülkelerde araştırma yapacak olan özel dedektifin gerekli izinlere ve belgelere ihtiyacı vardır. Bunun dışında yasal olarak araştırma yapacağı ülkenin istediği evraklar gereklidir. Ayrıca özellikle özel dedektif tarafından “eş takibi” yapılacak sa bu noktada oldukça dikkatli olması gereklidir. Araştırma yaparken ilgili ülkenin yasalarını oldukça iyi bilmek zorundadırlar. Buralarda yapılacak herhangi bir hata daha fazla sorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır.