Hemen Ara

Whatsapp Destek

Kadıköy Dedektif - İstanbul Dedektiflik Hizmetleri

0532 153 22 84
0533 152 66 09

E-Posta Adresimiz
senolors@gmail.com

birkaç soru=birkaç cevap

Aldatma Nedeniyle Boşanma Davasında Ev Kime Aittir? 01.01.2002 yılı sonrasında evlenen eşlerde veya edinilen mallarda istisnai durumlar taşımaması kaydıyla eşlerin yarı yarıya hakları bulunmaktadır. Eşlerin evlilik birliği içerisinde edinmiş olduğu mallarda eşler yarı yarıya hak sahibidir.

dedektif sözleşmesi

Madde 157- (1) Hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası verilir.

3F dedektifliğin yükselişi

İstanbullular 3F Dedektifliği çok sevdi; 3F dedektiflik reklam vermediği halde hayli yüksek tıklama alan sitelerin başında geliyor… Bunun sebebi siz danışan ve takipçilerin takdiridir.Şu karalara göz atınız; Yargıtay 2.hukuk dairesi İstanbul da açılan bir boşanma davasında kendisini aldattığından şüphelendiği eşini eve dinleme cihazı yerleştirip ses kayıtlarını mahkemeye delil olarak sunan kocanın haklı olduğuna hükmetti. Bu karar tartışma yaratsa da emsal gösterilecek karardır. Birbirlerinden şüphe duyan eşler yasadışı yollar ile olsa dahi boşanma davalarında delil olarak kabul edilecek… Madde 157- (1) Hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası verilir.

dedektif,eş takibi ve dedektiflik

Kişi özeline kesinlikle müdahale etmiyoruz Tüketiciden hizmet sözleşmesi karşılığı alınan ücretlerin iadesi şart ve koşula bağlanamaz.iade edilmeyen tutar TBK M.77 ve devamındaki hükümlere göre sebepsiz zenginleşme niteliğinde olup, ilgiliye iadesi gerekmektedir.

casus yazılım ve telefonlar

soru; TELEFONUNUZDA CASUS YAZILIM VAR MI,TELEFONUNUZ DİNLENİYOR MU Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme “Madde 136- (1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.”

İtalya Dedektiflik ve Eş Takibi 5321532284

533 152 66 09 italya Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak özellikle İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa’yı kasıp kavuran boşanma olaylarının önüne geçebilmek adına çalışmalar yapıyoruz. Son dönemde özellikle teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artan boşanma olaylarının nedeni, yapılan araştırmalar sonucunda kendisini daha net bir şekilde gösterdi. İtalya’da olduğu gibi tüm Avrupa’da yapılan inceleme sonucunda son dönemde artan boşanmaların sebebi olarak, teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan İnternet gösterilmektedir. İnternet’in kullanımının artış göstermesi özellikle mobil cihazların daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla desteklenmiştir. Bununla birlikte artık insanlar cep telefonlarıyla İnternet’e girerek saatlerini orada harcamaya başlamışlardır. Bu konunun o kadar ciddi bir şekilde değiştirilmesi gerekiyor ki, neredeyse bu yüzden her gün onlarca çift evliliklerine son veriyor. Tabi burada “eşim cep telefonunu çok kullanıyor hemen boşanayım” fikrinden doğan bir karar söz konusu değildir. Bu aşamada özellikle eşler arasında oluşan boşluk cep telefonlarıyla doldurulmaya çalışılıyor ve bu da ikili arasında şüphe mefhumunun oluşmasının sonrasında ise her şey çorap söküğü gibi gelerek boşanmaya kadar giden sürecinde başlaması söz konusu oluyor. Bu sorunların çözümü için yapılan birçok çalışma bulunuyor. Bu çalışmaların arasında özellikle son dönemde yaygın bir şekilde kullanılan “eş takibi” sistemi yer almaktadır.

İspanya Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

533 152 66 09 İspanya Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız çalışmalarla birlikte İspanya’da oluşan dedektiflik sorununu ortadan kaldırıyoruz. Özellikle şirketimiz bünyesinde görev alan özel dedektiflerin deneyimli ve yetenekli olması sayesinde ortada çözülemeyen herhangi bir sorunun kalmaması adına çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bu anlamda İspanya’da yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde hem araştırılması gereken hususlarda hem de takip gerektiren durumlarda oldukça başarılı adımlar atarak ilerleme sağlıyoruz. İspanya’da son dönemlerde oldukça talep edilen ve bu alanda oldukça boşlukların olduğunu fark ettiğimiz “eş takibi” hususunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde birçok alanda aktif olarak faaliyet göstermeye başladık. Burada gerçekleştirdiğimiz hizmetler doğrultusunda İspanya’nın tüm bölgelerinden oldukça fazla talep görmeye başladık.

İngiltere Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

533 152 66 09 İngiltere Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle birlikte sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız hizmetler sayesinde gizli kalacak hiçbir şeyi geride bırakmıyoruz. İngiltere’de gösterdiğimiz faaliyetler çerçevesinde bölge halkının ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda yenilikleri de kendi bünyemizde yaşıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özellikle araştırma ve takip hususunda oldukça kaliteli cihazların ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bu teknolojik aletlerin yardımıyla yapılan araştırma ve takipler %100’e yakın sonuçlar vererek, olayın hızlı bir şekilde açığa çıkmasına yardımcı oluyor. Bu cihazların temin edilmesi ve doğru bir şekilde kullanılıyor olması gerekmektedir. İngiltere’de bu konuda hizmet veren nadir kuruluşlardan birisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. İngiltere’de son zamanlarda oldukça fazla talep gören “eş takibi” ile ilgili olarak çeşitli çalışmalarımız ve takiplerimiz sayesinde birçok sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olduk. Bu anlamda kendimizi geliştirerek özellikle takip konusunda elde ettiğimiz son teknolojik cihazlarla daha fazla sonuç almayı planlıyoruz

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

533 152 66 09 Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda çözüme kavuşturduğumuz olaylar gittikçe artış gösteriyor. Dedektiflik bürosu olarak yaptığımız çalışmaların büyük çoğunluğu toplumun o zaman dilimi içerisinde bulunduğu durumunda oldukça açık bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. İlk olarak yapılan işlerin büyük çoğunluğu işlenen bir suçla alakalı olarak delil toplanmasıyla ilgili olmaktaydı. Fakat zaman ilerledikçe araştırma konularında olan değişiklikte gözle görülür bir hal almış durumda. Avrupa’da bulunan tüm ülkelerde olduğu gibi Hollanda’da da bu alan “eş takibi” sistemine kaymış durumda. İnsanlar arasında oluşan güvensizliğin bir belirtisi olarak ortaya çıkan bu durum karşısında eşler arasında ki uçurum da gittikçe artmaya devam ediyor. Özellikle eşlerden birisinin kalbine düşen bir şüphe partnerinin aslında suçsuz olmasına rağmen büyüyor ve bunun sonucunda da şiddetli tartışmaların ortaya çıkmasına neden olunuyor.

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda çözüme kavuşturduğumuz olaylar gittikçe artış gösteriyor. Dedektiflik bürosu olarak yaptığımız çalışmaların büyük çoğunluğu toplumun o zaman dilimi içerisinde bulunduğu durumunda oldukça açık bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. İlk olarak yapılan işlerin büyük çoğunluğu işlenen bir suçla alakalı olarak delil toplanmasıyla ilgili olmaktaydı. Fakat zaman ilerledikçe araştırma konularında olan değişiklikte gözle görülür bir hal almış durumda. Avrupa’da bulunan tüm ülkelerde olduğu gibi Hollanda’da da bu alan “eş takibi” sistemine kaymış durumda. İnsanlar arasında oluşan güvensizliğin bir belirtisi olarak ortaya çıkan bu durum karşısında eşler arasında ki uçurum da gittikçe artmaya devam ediyor. Özellikle eşlerden birisinin kalbine düşen bir şüphe partnerinin aslında suçsuz olmasına rağmen büyüyor ve bunun sonucunda da şiddetli tartışmaların ortaya çıkmasına neden olunuyor.

Fransa Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

533 152 66 09 Fransa Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak oldukça kadim bir tarihe sahip olan Fransa’da araştırmalarımıza devam ediyoruz. “Dedektiflik” kavramının anavatanı olarak kabul edilen Fransa’da dedektiflik yapmak gerçekten de büyük sorumluluk isteyen bir şey. Özellikle insanların sizden beklentilerinin en üst seviyede olduğunu bilmek ve bunun bilincinde olarak çalışmalarınıza devam etmek gerçekten de oldukça zor bir iş. Bununla birlikte bizFransa Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak elimizden gelen tüm imkânları seferber ederek Fransa’da yaşayanlar için tüm gayretimizle çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bu araştırmalarımız sırasında özellikle son dönemde oldukça yaygın bir şekilde yaygınlaşan “eş takibi” konusunda taleplerle karşılaşıyoruz.

Almanya Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

533 152 66 09 Almanya Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız hizmetlerle birlikte ülke genelinde araştırmalar yaparak gerçekleri ortaya çıkartıyoruz. Almanya gibi büyük Avrupa şehirlerinde özellikle son dönemde yaşanan dedektiflik faaliyetleri sayesinde saklı kalan birçok gerçek gün yüzüne çıkmaktadır. Almanya’da yaşayan insanların sorunlarıyla ilgilenen ve bu sorunların ortadan kaldırılmasına adına çalışmalar yapan Almanya Dedektiflik ve Eş Takibi şirketimiz sayesinde herkesin daha rahat bir hayat yaşayabilmesi adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu noktada başla Alman vatandaşları olmak üzere Almanya’da yaşayan hangi ülkeye, hangi dine ya da hangi görüşe sahip olduğu fark etmeksizin yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu noktada özellikle son dönemde Avrupa’da yayılmaya başlayan ve özel dedektifler tarafından kullanılan “eş takibi” sistemiyle size yardımcı oluyoruz.

Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

533 152 66 09 Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak özellikle Yunanistan’da olmak üzere tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan boşanma olaylarının önüne geçmeye çalışıyoruz. Buralarda ortaya çıkan çiftler arasında ki ayrılığın en temel sebebinin arada ki güven olgusunun yavaş yavaş kaybolmasıdır. Bu olgunun kaybolmasının sonrasında şüpheler giderek artmaya ve belki de olmayan şeylerin oluyor olmasına inanmaya kadar giden bir sürecin başlamasına neden olmaktadır. Bu süreç öyle ya da böyle bir şekilde boşanmaya kadar gidebilmektedir. Boşanmaların en büyük nedenlerinden birisi çiftlerden birisinin aldatıldığını düşünmesidir. Bu fikir gerçekten doğru da olabildiği gibi aynı zamanda sadece bir kuruntu da olabilir. Bundan dolayı özellikle elinde kesin delillerin olmadığı çiftlerin boşanma kararı almaması gerekmektedir. Bu aşamada çiftlerden aldatıldığını düşünen kişi özel dedektiflerin sağladığı “eş takibi” sistemini kullanarak eşinin kendisini aldatıp aldatmadığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu konuyla alakalı olarak yapılan çalışmaların çok net sonuçlara varabildiği ve bunun sonrasında alınacak olan kararın daha isabetli olacağı unutulmamalı

Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

532 153 22 84 Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak özellikle Yunanistan’da olmak üzere tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan boşanma olaylarının önüne geçmeye çalışıyoruz. Buralarda ortaya çıkan çiftler arasında ki ayrılığın en temel sebebinin arada ki güven olgusunun yavaş yavaş kaybolmasıdır. Bu olgunun kaybolmasının sonrasında şüpheler giderek artmaya ve belki de olmayan şeylerin oluyor olmasına inanmaya kadar giden bir sürecin başlamasına neden olmaktadır. Bu süreç öyle ya da böyle bir şekilde boşanmaya kadar gidebilmektedir. Boşanmaların en büyük nedenlerinden birisi çiftlerden birisinin aldatıldığını düşünmesidir. Bu fikir gerçekten doğru da olabildiği gibi aynı zamanda sadece bir kuruntu da olabilir. Bundan dolayı özellikle elinde kesin delillerin olmadığı çiftlerin boşanma kararı almaması gerekmektedir. Bu aşamada çiftlerden aldatıldığını düşünen kişi özel dedektiflerin sağladığı “eş takibi” sistemini kullanarak eşinin kendisini aldatıp aldatmadığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu konuyla alakalı olarak yapılan çalışmaların çok net sonuçlara varabildiği ve bunun sonrasında alınacak olan kararın daha isabetli olacağı unutulmamalı

Ukrayna Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

532 153 22 84 Ukrayna Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak özellikle Ukrayna’dayaşanan çiftler arasında ki sorunların neden kaynaklandığını ortaya çıkarmak adına birçok çalışma yaptık. Yaptığımız bu çalışmalar çerçevesinde özellikle yeni evlenen çiftler arasında kısa zamanda oluşan ayrılık duygusunun güvensizlik mefhumunun ortaya çıkmasından sonra oluştuğunu gördük. Burada ki sorun, aslında çiftler arasında elle tutulur bir şey olmasa da ortaya çıkan güvensizlik algısının giderek artış göstermesidir. Yani kısacası birisi eşi onu aldatmıyor olsa da o, kendisini aldatılıyormuş gibi hissedebilmektedir. Bunun için oldukça basit çözümler bulunmaktadır. Bu çözümün en etkili olan yolu ise özel dedektifler tarafından yapılan “eş takibi” sistemidir.

Suudi Arabistan Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

532 153 22 84 Suudi Arabistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak Suudi Arabistan’ın tüm bölgelerinde aktif olarak çalışmalar yaparak bölge halkının aklına takılı kalan soruların çözüme kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Bu noktada verdiğimiz hizmet sayesinde insanlar arasında oluşan kuşkulu bakışmalar yerini güven ortamına bırakıyor. Özellikle çözümü imkânsız gibi görülen ya da araştırılması mümkün gibi görülmeyen olayların çözümüne yaptığımız katkılar sayesinde oldukça hızlı bir büyüme hızı kat ederek daha fazla insana ulaşmayı başardık. Özellikle son zamanlarda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştığı gibi Suudi Arabistan’da da “eş takibi” sistemi oldukça fazla talep edilmeye başladığı için, bu konuyla alakalı olarak da dedektiflik çalışmalarımızı yapıyoruz.

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

532 153 22 84 Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi kuruluşu olarak özellikle son dönemde artarak çoğalmaya devam eden boşanmalarla ilgili iyileştirmeler yapma amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rus halkına sağladığımız özel dedektiflik hizmeti sayesinde bölge halkının karşılaştığı sorunların ortadan kaldırılması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Özellikle son dönemde Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ve kullanıldığı olaylarda oldukça başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan “eş takibi” sistemi, son dönemlerde Rusya’da da oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalar neticesinde birçok evlilik boşanma aşamasından dönmüş olduğu gibi eşinden boşanmak isteyenlere ise sağlam deliller elde ettirdi.

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi kuruluşu olarak özellikle son dönemde artarak çoğalmaya devam eden boşanmalarla ilgili iyileştirmeler yapma amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rus halkına sağladığımız özel dedektiflik hizmeti sayesinde bölge halkının karşılaştığı sorunların ortadan kaldırılması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Özellikle son dönemde Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ve kullanıldığı olaylarda oldukça başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan “eş takibi” sistemi, son dönemlerde Rusya’da da oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalar neticesinde birçok evlilik boşanma aşamasından dönmüş olduğu gibi eşinden boşanmak isteyenlere ise sağlam deliller elde ettirdi.

Katar Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

532 153 22 84 Katar Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak bölgede yaşanan sorunların ortaya çıkması için çalışmalar yapıyoruz. Özellikle Katar halkının daha rahat bir hayat aşaması ve ortaya çıkan sorunların sona ermesi adına verdiğimiz hizmetler sonucunda sürekli olarak araştırmaya ve sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bu anlamda özellikle Katar’da ki özel dedektiflik ihtiyacının karşılanması adına hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi yerine getirebilme adına kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz deneyimli özel dedektifler sayesinde siz değerli Katar halkının daha güzel bir hayat yaşaması adına katkıda bulunmaya gayret gösteriyoruz.

Gürcistan Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

532 153 22 84 Gürcistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak son dönemlerde özellikle Gürcistan’da yaygınlaşmaya başlayan boşanma konusunda, alanında uzman özel dedektiflerle yaptığımız araştırmaların sonuçları oldukça şaşırtıcı nitelikte. Yapılan araştırmada ortaya çıkan sonuç, evliliklerin çoğunun çiftler arasında ki güvensizlikten kaynaklandığı ortaya çıktı. Burada ki güvensizlik genellikle eşler arasında birsinin kendisini aldatılıyor hissine kapılması sonucunda olduğu belirlenmiştir. Özel dedektifler olarak bu sorunun ortadan kalkması için özellikle son dönemde Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan “eş takibi” sistemini kullanıyoruz. Bu sistem sayesinde çok sayıda evliliğin kurtulduğunu ve eşler arasında ki güvensizlik anlayışının sona erdiğini söyleyebiliriz. Kullanılan bu yöntem sayesinde insanların tam anlamıyla kalpleri yatıştığı için herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Birleşik Arap Emirlikleri Dedektiflik ve Eş Takibi

532 153 22 84 Birleşik Arap Emirlikleri Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak bölge halkı adına yaptığımız çalışmalar sayesinde gizli kalan çok sayıda gerçeğin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz. Özellikle dedektiflik alanında yaptığımız faaliyetler soncunda insanların öğrenmek istedikleri konuları araştırıyor ve gerekli durumlarda deliller elde ederek ilerleyen dönemler de ortaya çıkabilecek herhangi bir mahkeme safhasında kullanılmasını sağlıyoruz. Son dönemlerde özellikle dünyada yaygın bir şekilde kullanılan “eş takibi” sistemini Birleşik Arap Emirlikleri’nde de uygulamaya başlayarak oldukça etkili bir yöntemden bölge halkının faydalanması için gayret sarf ediyoruz.

3Fdedektiflik hiç başarısız oldu mu ?

-Başarısızlık ile deşifre olmayı ayıralım önce,evet başarısız olduk deşifre olmadık. Her başarısızlıktan ders çıkardık prensipler edindik.Önemlidir ki bu başarısızlığı üstlendik kabul ettik mazeretler üretmeden.Başarısız olmak canımızı acıttı mı evet ama insansak yaşanıyor bu.Bu başarısızlık sonuca ulaşmada bize ve bize güvenenlere zaman kaybettirdi elbet.Pes etmedik devamında deşifre olmak gelmesin diye ara verdik,yüzleri değiştirdik,metod, yöntem, bakış açımızı değiştirdik.Geç te olsa sonuç aldık. Anadolu dedektiflik başarısız oldu .telafi etti ,üstlendi,kabul etti ,bertaraf etti ama DEŞİFRE olmadı… başarısızlık yüzdemiz %3 Başarısızlık nedenleri; danışanın partnerini aleni tehdid etmesi partnerin danışan kişinin hareketlerinden önceden haberdar olması

3F dedektiflik olarak yaşadığınız ilginç bir durum var mı?

-Dedektif iseniz ilginç durumlar görmeniz kaçınılmazdır. Şüphesiz her durum özel gizli ve mahremdir. Anlatacağımız ( isim vermek yok) olay kişiyi deşifre edebilir diye anlatmaktan kaçınırız ama uzak ülkelerden birinde şöyle bir durum yaşadım; Kadın kendi kendini takip ettirdi… Kadın şeytanı şişeye kapatmış ya,o misal.Belalı sevgiliyi daha belalı adam a inandırdı halbu ki daha belalı adam yoktu.Yani belalı sevgili, raporlarımızı, daha belalı adam ın hamleleri gibi algılayıp buna inandı.Danışan kadının amacı da bu idi…

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Özel bir konuda bilgi almak istiyorsanız sadece telefonunuzu kaydetmeniz yeterli.