keçiören Dedektiflik keçiören eş takibi keçiören özel dedektif

keçiören Dedektiflik keçiören eş takibi keçiören özel dedektif

Son dönemde dedektiflik faaliyetlerinin artış göstermesiyle birlikte ülkemizin her bölgesinde başta olmak üzere özellikle İstanbul’da bu faaliyetlerin yoğunluk kazandığını görebiliriz. Özel dedektif hizmeti kapsamında yapılabilecek çok fazla durumun olması, araştırma konusunun da fazla olmasına önemli ölçüde etki etmektedir. Bu noktada talep fazla olduğundan dolayı İstanbul gibi metropol bir şehirde de doğal olarak dedektiflik faaliyetleri artış göstermiştir.

Özel dedektifliği sadece suç unsurlarını araştırmada ya da bir katilin bulunabilmesi için ipucu değerlendirmesi yapan bir kişi olarak anlamamak gerekir. Özel dedektifliği kişisel ihtiyaçların doğurduğu ya da kurumsal durumların ortaya çıkardığı birçok unsuru araştırmak ve bir sonuca bağlamak için kullanılabilen geniş yelpazeye sahip bir meslek gurubu olarak değerlendirmek uygun olacaktır.

Bu noktada özellikle evlilik öncesi ya da evlilik aşamasında gereksinim duyulduğu gibi aynı zamanda kurumsal faaliyetlerin araştırılması noktasında da özel dedektiflik faaliyetlerinden yararlanılabilir. Bu noktada İstanbul başta olmak üzere tüm yurdumuzda çeşitli araştırmalar söz konusu olmaktadır. İstanbul’da diğer illerimize oranla çok daha fazla insanın yaşıyor olması ve yıllık milyonlarca turistin bölgeye gelmesinden dolayı çok büyük bir insan giriş çıkışı yaşanan bir bölge vasfına sahip olduğu bilinmektedir.

Bu kadar çok insan giriş çıkışının yaşanmasından dolayı da olayların daha fazla yaşandığını görmek ve bu olaylarla karşı karşıya kalıyor olmak gayet normal bir durumdur. İşte bu olaylar karşısında çoğu zaman insanlar bazı durumları merak ederek gerçeğin aslında görüldüğü gibi olmadığına kanaat getirebilir. Bu şüpheli durumların araştırılarak gerçeğin ortaya çıkartılabilmesi adına bir şeyler yapmak ister ama bu araştırma esnasında da gizli kalmak arzusundadır. İşte tamda bu noktada özel dedektifler devreye girerek merak edilen konularla ilgili olarak gerekli araştırmaları yaparak olayın iç yüzünü ortaya çıkarmada yardımcı olmaktadırlar.

ankara 3F Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız çalışmalarla birlikte ankara’da oluşan dedektiflik sorununu ortadan kaldırıyoruz. Özellikle şirketimiz bünyesinde görev alan özel dedektiflerin deneyimli ve yetenekli olması sayesinde ortada çözülemeyen herhangi bir sorunun kalmaması adına çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bu anlamda İstanbul’da yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde hem araştırılması gereken hususlarda hem de takip gerektiren durumlarda oldukça başarılı adımlar atarak ilerleme sağlıyoruz.

Dedektif arıyorum” iyi niyetli bir cümledir ama başınıza kötü niyetli kişileri çekebilir.Dedektif danışanları çoğunlukla hayatlarında ilk deva bir dedektif ile iş birliği yaparlar ve bu ilk  iş münasebetinde  mağduriyeti satın alabilirler… Niyeti kötü olan kişilerin çoğu sitelerinde ünlü kişiler ile çekilen fotoğrafları ile göz boyarlar… Onlar kolay para kazanırlar haklarında şikâyet edecek yada  şikâyet etmeye cesaret edecek  kişiler de olmayınca… Mağdur olmamanız ve olan kişilerin araması dileği ile… 

İstanbul da dedektifler,- 3F istanbul dedektiflik- Dedektif büroları,  İstanbul da toplanır… İstanbul uluslar arası istihbaratın ve ticaretin aslında her şeyin merkezi değil mi? Dedektiflik sektöründeki danışan ve danışılanı buluşturabilecek en uygun pazarın İstanbul olmasından daha doğal ne olabilir… Bir firmanın her ilde büro açması mantıklı değildir ama İstanbul merkezli dedektiflik bürosu her ile hatta yurtdışına göreve gidebilir…

Ülkemizdeki kolluk ve istihbarat birimleri başarılı kadrolardır ve istenmeyen hiçbir faaliyete müsaade etmezler…Evimize musluk tamiri için bir usta çağırır ve hizmet alırız,benzetecek olur isek dedektiflik sektöründe de hizmet alırız,yasal değildir yasak ta değildir,yasal olmayışı meclisten geçen bir kanunu olmayışındandır,yasak olmayan bu durum şöyle yasallaşıyor;vergi ödüyor iseniz yani mükellef iseniz ve sizden şikayetçi yok ise (dedektifin suç işleme oranı vatandaşın suç işleme oranına denktir)…Hepsi bu kadar… 

İnternetten ,tavsiye ile ya da başka bir sebep ile tanıdığınız dedektifi istediğiniz kadar Sınayınız ve aranız da bir güven oluşmadıysa çalışmayınız.

-Dedektif iseniz ilginç durumlar görmeniz kaçınılmazdır. Şüphesiz her durum özel gizli ve mahremdir

İstanbul’da son dönemlerde oldukça talep edilen ve bu alanda oldukça boşlukların olduğunu fark ettiğimiz “eş takibi” hususunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde birçok alanda aktif olarak faaliyet göstermeye başladık. Burada gerçekleştirdiğimiz hizmetler doğrultusunda İspanya’nın tüm bölgelerinden oldukça fazla talep görmeye başladık.

Eş takibi süreci nasıl işler?

ankara da oluşturduğumuz çalışma ağı sayesinde birçok başarılı işin tamamlanmasını sağladık. Bununla birlikte Avrupa’da olduğu gibi İstanbul’da da en fazla talep gören konu “eş takibi” olmuştur. Burada verdiğimiz hizmet sayesinde birçok zorlu olayın aydınlığa kavuşmasını sağladığımız gibi eşler arasında ortaya çıkan sorunlarında giderilmesi açısından çok sayıda çalışmalarımız oldu.

Yaptığımız çalışmaların iki yönü olmuştur.

1.       Takibin olumlu sonuçlandığı

2.       Takibin olumsuz sonuçlandığı

1 - Takibin olumlu sonuçlandığı durumlarda, takip sırasında takip edilen eşin gerçekten şüpheli bir hareketini görerek gerekli delillerin elde edilmesini sağlamış oluyoruz. Bu sırada takip edilen kişinin aslında görüşmemesi gereken ya buluşmaması gereken birisiyle buluşması noktasında gerekli adımları atarak bilgi toplamış oluyoruz. Bununla birlikte görüntü kayıt cihazlarıyla gerekli durumlarda görüntüler kaydediyoruz. Yani kısacası burada takip ettiğimiz kişi eşini aldatıyor demektir. Bu noktada kişi elinde deliller olduğu için kavgasız gürültüsüz bir şekilde boşanma davası açarak eşinden ayrılabiliyor.

2 - Takibin olumsuz sonuçlandığı durumlarda, takip sırasında herhangi olumsuz bir bulguya rastlanmıyor. Kişi evinden çıkarak olması gerektiği gibi işine giden, olması gerektiği kadar insanlarla konuşan ve olması gerektiği gibi evine dönen bir profil takip ediyor. Bunun sonucunda eşini aldatmadığı anlaşılmış oluyor. Bu noktada eşinden şüphe eden kişi için iki farklı olumlu nokta ortaya çıkmış oluyor. Bunlardan ilki, şüphe duyan eşin kalbinde ki kuşku ortadan kalktığı için tartışmaların büyük ölçüde azaldığı görülecektir. İkincisi ise, kişi eşine “beni aldatmandan şüpheleniyorum” şeklinde bir açıklama yapmadığı için olay hiç yaşanmamış gibi davranarak hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.

İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketimizle birçok alanda sizler için hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle birlikte sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız hizmetler sayesinde gizli kalacak hiçbir şeyi geride bırakmıyoruz. İstanbul’da gösterdiğimiz faaliyetler çerçevesinde bölge halkının ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda yenilikleri de kendi bünyemizde yaşıyoruz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özellikle araştırma ve takip hususunda oldukça kaliteli cihazların ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bu teknolojik aletlerin yardımıyla yapılan araştırma ve takipler %100’e yakın sonuçlar vererek, olayın hızlı bir şekilde açığa çıkmasına yardımcı oluyor. Bu cihazların temin edilmesi ve doğru bir şekilde kullanılıyor olması gerekmektedir. İstanbul’da bu konuda hizmet veren nadir kuruluşlardan birisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul’da son zamanlarda oldukça fazla talep gören “eş takibi” ile ilgili olarak çeşitli çalışmalarımız ve takiplerimiz sayesinde birçok sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olduk. Bu anlamda kendimizi geliştirerek özellikle takip konusunda elde ettiğimiz son teknolojik cihazlarla daha fazla sonuç almayı planlıyoruz.

Özel Dedektifin Görevi Nedir?

Son dönemlerde İngiltere başta olmak üzere tüm Avrupa’da yaygın olarak kullanılmaya başlayan “eş takibi” konusu başta olmak üzere araştırılması gereken herhangi bir konuyla alakalı olarak delil toplamak ve bu delilleri değerlendirerek olayın çözümüne katkı sağlamaktadır.

Özeldedektifler genellikle yaptıkları araştırmada takip sistemini kullanarak delil elde etmeye ve bu delilleri kullanmaya çalışırlar. Özel dedektiflerin belirli bir görev tarzı olmamakla birlikte genellikle gizli kalan olayların ortaya çıkartılmasına ya da bir olayda bulunan delilleri inceleyerek konunun anlaşılmasına yardımcı olmaktadırlar.

Eş Takibi Sonuç Garantisi Var Mıdır?

Eş takibi yapan özel dedektif, bu takip sırasında ilgili kişiyi adım adım takip ederek neler yaptığını not almakta ve bu notlar ışığında elde ettiği delilleri de kullanarak bir sonuca ulaşmaya çalışmaktadır. Bu takibin sonucunda takip edilen kişinin herhangi bir suçunu ortaya çıkarma işlemi %100 garantisi olmayan bir durumdur.

Çünkü ne olursa olsun sonuçta sadece bir şüpheden hareket ederek bu araştırma yapılacağı için bunun soncunda takip edilen kişinin herhangi bir yanlış hareketiyle karşılaşılmayabilir. Bundan dolayı bu takip sonucunda kesinlikle eşinizin sizi aldatıyor olduğunu ispat etmek oldukça zor olacaktır. Bu araştırmaya başlarken bu sonucu da göz önünde bulundurmalı ve buna göre kararınızı vermelisiniz.

İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız hizmetlerle birlikte ülke genelinde araştırmalar yaparak gerçekleri ortaya çıkartıyoruz. İstanbul gibi büyük Avrupa şehirlerinde özellikle son dönemde yaşanan dedektiflik faaliyetleri sayesinde saklı kalan birçok gerçek gün yüzüne çıkmaktadır. Almanya’da yaşayan insanların sorunlarıyla ilgilenen ve bu sorunların ortadan kaldırılmasına adına çalışmalar yapan İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketimiz sayesinde herkesin daha rahat bir hayat yaşayabilmesi adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bu noktada başla Alman vatandaşları olmak üzere Almanya’da yaşayan hangi ülkeye, hangi dine ya da hangi görüşe sahip olduğu fark etmeksizin yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu noktada özellikle son dönemde Avrupa’da yayılmaya başlayan ve özel dedektifler tarafından kullanılan “eş takibi” sistemiyle size yardımcı oluyoruz.

Özel Dedektif Nedir?

Dedektif kelimesinin aslı Fransızca bir kelime olan “Détective” kelimesidir. Bu kelime oldukça yaygın ve ortak kullanılan bir kelime olarak bilinmektedir. Aynı kelime bizim dilimize “Dedektif” olarak geçerken Almancaya ise “Detektiv” olarak geçmiştir. Bu kelimenin anlamı ise her dilde aynı anlama gelmektedir. Türk Dil Kurumunun resmi İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre ise kelimenin tam anlamı “Suç sayılan bir işi veya bu işi yapanı ortaya çıkarmakla görevli kimse, hafiye, polis hafiyesi” şeklinde belirtilmiştir.

İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak özellikle İstanbul’dayaşanan çiftler arasında ki sorunların neden kaynaklandığını ortaya çıkarmak adına birçok çalışma yaptık. Yaptığımız bu çalışmalar çerçevesinde özellikle yeni evlenen çiftler arasında kısa zamanda oluşan ayrılık duygusunun güvensizlik mefhumunun ortaya çıkmasından sonra oluştuğunu gördük. Burada ki sorun, aslında çiftler arasında elle tutulur bir şey olmasa da ortaya çıkan güvensizlik algısının giderek artış göstermesidir. Yani kısacası birisi eşi onu aldatmıyor olsa da o, kendisini aldatılıyormuş gibi hissedebilmektedir. Bunun için oldukça basit çözümler bulunmaktadır. Bu çözümün en etkili olan yolu ise özel dedektifler tarafından yapılan “eş takibi” sistemidir.

Özel dedektiflerin yaptığı çalışmalar arasında ilk sırada delil toplamak geldiği için, toplanan deliller sayesinde karşı tarafın yaptığı şüpheli hareketlerin asıl nedeni de gün yüzüne çıkarılmış olacaktır veya şüphelenilen durumun aslında sadece bir kuruntudan ibaret olduğu hususunda kanaat oluşacaktır.

İstanbul Dedektiflik

Ankara dedektif  -Antalya dedektif -Hatay Dedektif

- Ankara dedektiflik - Antalya dedektiflik  - Hatay Dedektiflik

-Dedektif  Ankara  - Antalya da dedektif   - Dedektif Hatay

- Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler - Hatay da Dedektif

- Ankara dedektif bürosu- Antalya dedektiflik bürosu  -Ordu Dedektif

-Denizli dedektif-Tekirdağ Dedektif- Kars  Dedektiflik

- Denizli dedektiflik- Tekirdağ Dedektiflik- Kars dedektiflik

- Denizli Kayseri- Tekirdağ  Kırşehir- Kars Dedektif

- Denizli de dedektif- Tekirdağ  Dedektif-Dedektif Kars

- Denizli de dektif bürosu- Tekirdağ Dedektiflik Bürosu 

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi,  aile dedektifi,borçlu dedektifi

Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifi

Şirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

 

Dedektiflerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fiziki takip vs…

 

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…          

 

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektifi,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

 

Dedektiflerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

ankara 3F Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız çalışmalarla birlikte İstanbul’da oluşan dedektiflik sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Dedektif arıyorum” iyi niyetli bir cümledir ama başınıza kötü niyetli kişileri çekebilir.Dedektifdanışanları çoğunlukla hayatlarında ilk deva bir dedektif ile iş birliği yaparlar ve bu ilk  iş münasebetinde  mağduriyeti satın alabilirler… Niyeti kötü olan kişilerin çoğu sitelerinde ünlü kişiler ile çekilen fotoğrafları ile göz boyarlar… Onlar kolay para kazanırlar haklarında şikâyet edecek yada  şikâyet etmeye cesaret edecek  kişiler de olmayınca… Mağdur olmamanız ve olan kişilerin araması dileği ile… 

ankara da dedektifler,- 3F istanbul dedektiflik- Dedektif büroları,  İstanbul da toplanır… İstanbul uluslar arası istihbaratın ve ticaretin aslında her şeyin merkezi değil mi? Dedektifliksektöründeki danışan ve danışılanı buluşturabilecek en uygun pazarın İstanbul olmasından daha doğal ne olabilir… Bir firmanın her ilde büro açması mantıklı değildir ama İstanbul merkezli dedektiflik bürosu her ile hatta yurtdışına göreve gidebilir…

Ülkemizdeki kolluk ve istihbarat birimleri başarılı kadrolardır ve istenmeyen hiçbir faaliyete müsaade etmezler…Evimize musluk tamiri için bir usta çağırır ve hizmet alırız,benzetecek olur isek dedektiflik sektöründe de hizmet alırız,yasal değildir yasak ta değildir,yasal olmayışı meclisten geçen bir kanunu olmayışındandır,yasak olmayan bu durum şöyle yasallaşıyor;vergi ödüyor iseniz yani mükellef iseniz ve sizden şikayetçi yok ise (dedektifin suç işleme oranı vatandaşın suç işleme oranına denktir)…Hepsi bu kadar… 

İnternetten ,tavsiye ile ya da başka bir sebep ile tanıdığınız dedektifi istediğiniz kadar Sınayınız ve aranız da bir güven oluşmadıysa çalışmayınız.

-Dedektif iseniz ilginç durumlar görmeniz kaçınılmazdır. Şüphesiz her durum özel gizli ve mahremdir

 

Son dönemde dedektiflik faaliyetlerinin artış göstermesiyle birlikte ülkemizin her bölgesinde başta olmak üzere özellikle İstanbul’da bu faaliyetlerin yoğunluk kazandığını görebiliriz. Özel dedektif hizmeti kapsamında yapılabilecek çok fazla durumun olması, araştırma konusunun da fazla olmasına önemli ölçüde etki etmektedir. Bu noktada talep fazla olduğundan dolayı İstanbul gibi metropol bir şehirde de doğal olarak dedektiflik faaliyetleri artış göstermiştir.

Özel dedektifliği sadece suç unsurlarını araştırmada ya da bir katilin bulunabilmesi için ipucu değerlendirmesi yapan bir kişi olarak anlamamak gerekir. Özel dedektifliği kişisel ihtiyaçların doğurduğu ya da kurumsal durumların ortaya çıkardığı birçok unsuru araştırmak ve bir sonuca bağlamak için kullanılabilen geniş yelpazeye sahip bir meslek gurubu olarak değerlendirmek uygun olacaktır.

Bu noktada özellikle evlilik öncesi ya da evlilik aşamasında gereksinim duyulduğu gibi aynı zamanda kurumsal faaliyetlerin araştırılması noktasında da özel dedektiflik faaliyetlerinden yararlanılabilir. Bu noktada İstanbul başta olmak üzere tüm yurdumuzda çeşitli araştırmalar söz konusu olmaktadır. İstanbul’da diğer illerimize oranla çok daha fazla insanın yaşıyor olması ve yıllık milyonlarca turistin bölgeye gelmesinden dolayı çok büyük bir insan giriş çıkışı yaşanan bir bölge vasfına sahip olduğu bilinmektedir.

Bu kadar çok insan giriş çıkışının yaşanmasından dolayı da olayların daha fazla yaşandığını görmek ve bu olaylarla karşı karşıya kalıyor olmak gayet normal bir durumdur. İşte bu olaylar karşısında çoğu zaman insanlar bazı durumları merak ederek gerçeğin aslında görüldüğü gibi olmadığına kanaat getirebilir. Bu şüpheli durumların araştırılarak gerçeğin ortaya çıkartılabilmesi adına bir şeyler yapmak ister ama bu araştırma esnasında da gizli kalmak arzusundadır. İşte tamda bu noktada özel dedektifler devreye girerek merak edilen konularla ilgili olarak gerekli araştırmaları yaparak olayın iç yüzünü ortaya çıkarmada yardımcı olmaktadırlar.

ankara 3F Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız çalışmalarla birlikte İstanbul’da oluşan dedektiflik sorununu ortadan kaldırıyoruz. Özellikle şirketimiz bünyesinde görev alan özel dedektiflerin deneyimli ve yetenekli olması sayesinde ortada çözülemeyen herhangi bir sorunun kalmaması adına çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bu anlamda İstanbul’da yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde hem araştırılması gereken hususlarda hem de takip gerektiren durumlarda oldukça başarılı adımlar atarak ilerleme sağlıyoruz.

3F Dedektif olarak özellikle İstanbul da eş takibi hususunda önemli çalışmaların altına imza atıyoruz. Sağladığımız hizmetlerin başında eş takibi konusu gelse de bununla birlikte çok fazla alanda sizler için özel çalışmaların yapılmasına yardımcı oluyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların sizin talebiniz doğrultusunda gizli tutulmasını da sağlayarak araştırmalardan herhangi birisinin haberdar olmasının önüne geçmiş oluyoruz.

Dedektif hizmeti veren şirketimiz sayesinde özellikle karşılaştığınız sorunların profesyonel olarak çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Bu alanda verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde araştırılması istenen konunun en ince ayrıntısına kadar inceleme imkânımız oluyor. Bunun sonucunda olayın gerçek yüzü ve bunun karşılığında ne yapacağımızı da anlamış oluyoruz.

Özellikle bizim toplumumuzda evli çiftler arasında yaşanan sorunlar evliliğin tuzu, biberi gibi görülmektedir. Tabi bu sorunlar iki farklı yapıya, dünya görüşüne ve zevklere ait insanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkmaktadır ki bu oldukça doğal bir süreçtir. Burada asıl sıkıntı bu basit sorunların büyüyerek içinden çıkılamaz bir hale dönüşmesidir. Aslında sorunların, tartışmaların ya da karşılıklı atışmaların olmadığı evliliklerin olmadığını söylememiz imkânsız olacaktır. Burada ki en önemli nüans ise bu ufak atışmaların evliliğin geninde olmasının yanı sıra evliliğe renk katmasıdır. Fakat işin büyümesi ve bu küçük atışmaların giderek şiddetlenmesi, olayı tamamen farklı bir boyuta taşıyarak, mutlu bir evliliği tamamen bitme noktasına taşıyabilmektedir. Bu sorunların genel çerçevede incelenmesinin ardından çoğu büyük kavgaların asıl sebeplerinin basit şüphelerden başladığı ve bu kavgaların giderek şiddetini arttırmasıdır.

Evlilik hayatının güzel gittiği dönemlerin ardından iki tarafta hayatın getirmiş olduğu mücadelelerden dolayı birbirlerine karşı olan ilgilerini eski boyutlarda gösterememekte ya da kaybedebilmektedir. Burada ki asıl sorun ise bu ilgisizliğin nedenini bulmak ve soruna bu şekilde eğilerek sıkıntılı bir süreci olumlu hale çevirerek evliliği kurtarmak olmalıdır. Bu ilgisizliğin nedenini karşı tarafın aldatmasına bağlamak, süreci daha en başından kötü sonuçlanacak bir yola sokmak olacaktır. Bu aldatılma şüphesi belki gerçek çıkacaktır belki de tamamen ihtimal dâhilinde kalarak bir kuruntudan ibaret olacaktır. Bundan dolayıdır ki kesin olarak bir delile ulaşmadan önce karar almamanız gerekmektedir.

Kesin delillerin elde edilmesi ve bu delillerle partnerinizi itham etmeniz noktasında kaçış yolu olamayacağı için inkâr mekanizmasını devreye sokma imkânı da bulamayacaktır. Bu delilleri elde etmenin iki yolu vardır ya kendiniz araştırma yapacaksınız ya da bir profesyonel dedektiften yardım isteyeceksiniz. Araştırmaları kendiniz yaparsanız en ufak hatanızda deşifre olacaksınız ve eşiniz sizi gerçekten de aldatıyor olsa bile bunu ispatlayamadığınız için haksız duruma düşebileceksiniz. Bunun yerine profesyonel hizmet veren bir özel dedektif anlaşma yaparak partnerinizin araştırılmasını sağlayabilirsiniz.

3F Özel dedektiflik işinin ehli insanlar olduğu için oldukça başarılı bir çalışma yapacaklardır. Bununla birlikte yapılacak en ufak bir hata sonucunda bile deşifre olma durumu olduğu için böyle bir ihtimalin ortaya çıkmasında bile isminiz geçmeyeceği için sizin deşifre olmanız söz konusu olmayacaktır. Araştırma süresinde toplanan deliller neticesinde partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığı konusunda kesin bilgilere sahip olacağınız gibi onda ki bu değişikliğin de asıl nedenini öğrenmiş olacaksınız.

Dedektif

Özel dedektif, kelimesi halk arasında genellikle sinema filmlerinde ya da dizilerde duyduklarından ibarettir. Aslında özel dedektifler herkesin bildiği gibi her zaman cinayet davalarının çözümü için çalışmalar yapmamaktadır. Özel dedektifler araştırılması gereken bir konu varsa bu konuyla alakalı olarak gerekli araştırmanın yapılmasını sağlayarak gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadırlar. Bu noktada alınan kararlar sonucunda olayın çözümü ve gizli kalan taraflarının gün yüzüne çıkması mümkün olacaktır. 

Dünyanın dört bir köşesinde olduğu gibi ülkemizde de özel dedektif kiralamak yasaldır. Özel dedektifler genellikle gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerde kullanılmaktadır. Bu ülkelerde araştırma yapacak olan özel dedektifin gerekli izinlere ve belgelere ihtiyacı vardır. Bunun dışında yasal olarak araştırma yapacağı ülkenin istediği evraklar gereklidir. Ayrıca özellikle özel dedektif tarafından “eş takibi” yapılacak sa bu noktada oldukça dikkatli olması gereklidir. Araştırma yaparken ilgili ülkenin yasalarını oldukça iyi bilmek zorundadırlar. Buralarda yapılacak herhangi bir hata daha fazla sorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Dedektif Eş Takibi

Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibiaraştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek danışanımıza teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir .

ankara de son dönemlerde oldukça talep edilen ve bu alanda oldukça boşlukların olduğunu fark ettiğimiz “eş takibi” hususunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde birçok alanda aktif olarak faaliyet göstermeye başladık. Burada gerçekleştirdiğimiz hizmetler doğrultusunda İspanya’nın tüm bölgelerinden oldukça fazla talep görmeye başladık.

Eş takibi süreci nasıl işler?

ankara ’de oluşturduğumuz çalışma ağı sayesinde birçok başarılı işin tamamlanmasını sağladık. Bununla birlikte Avrupa’da olduğu gibi İstanbul’da da en fazla talep gören konu “eş takibi” olmuştur. Burada verdiğimiz hizmet sayesinde birçok zorlu olayın aydınlığa kavuşmasını sağladığımız gibi eşler arasında ortaya çıkan sorunlarında giderilmesi açısından çok sayıda çalışmalarımız oldu.

Yaptığımız çalışmaların iki yönü olmuştur.

1.       Takibin olumlu sonuçlandığı

2.       Takibin olumsuz sonuçlandığı

1 - Takibin olumlu sonuçlandığı durumlarda, takip sırasında takip edilen eşin gerçekten şüpheli bir hareketini görerek gerekli delillerin elde edilmesini sağlamış oluyoruz. Bu sırada takip edilen kişinin aslında görüşmemesi gereken ya buluşmaması gereken birisiyle buluşması noktasında gerekli adımları atarak bilgi toplamış oluyoruz. Bununla birlikte görüntü kayıt cihazlarıyla gerekli durumlarda görüntüler kaydediyoruz. Yani kısacası burada takip ettiğimiz kişi eşini aldatıyor demektir. Bu noktada kişi elinde deliller olduğu için kavgasız gürültüsüz bir şekilde boşanma davası açarak eşinden ayrılabiliyor.

2 - Takibin olumsuz sonuçlandığı durumlarda, takip sırasında herhangi olumsuz bir bulguya rastlanmıyor. Kişi evinden çıkarak olması gerektiği gibi işine giden, olması gerektiği kadar insanlarla konuşan ve olması gerektiği gibi evine dönen bir profil takip ediyor. Bunun sonucunda eşini aldatmadığı anlaşılmış oluyor. Bu noktada eşinden şüphe eden kişi için iki farklı olumlu nokta ortaya çıkmış oluyor. Bunlardan ilki, şüphe duyan eşin kalbinde ki kuşku ortadan kalktığı için tartışmaların büyük ölçüde azaldığı görülecektir. İkincisi ise, kişi eşine “beni aldatmandan şüpheleniyorum” şeklinde bir açıklama yapmadığı için olay hiç yaşanmamış gibi davranarak hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.

ankara Dedektiflik ve Eş Takibi şirketimizle birçok alanda sizler için hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

ankara Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle birlikte sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız hizmetler sayesinde gizli kalacak hiçbir şeyi geride bırakmıyoruz. İstanbul’da gösterdiğimiz faaliyetler çerçevesinde bölge halkının ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda yenilikleri de kendi bünyemizde yaşıyoruz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özellikle araştırma ve takip hususunda oldukça kaliteli cihazların ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bu teknolojik aletlerin yardımıyla yapılan araştırma ve takipler %100’e yakın sonuçlar vererek, olayın hızlı bir şekilde açığa çıkmasına yardımcı oluyor. Bu cihazların temin edilmesi ve doğru bir şekilde kullanılıyor olması gerekmektedir. İstanbul’da bu konuda hizmet veren nadir kuruluşlardan birisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

ankara da son zamanlarda oldukça fazla talep gören “eş takibi” ile ilgili olarak çeşitli çalışmalarımız ve takiplerimiz sayesinde birçok sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olduk. Bu anlamda kendimizi geliştirerek özellikle takip konusunda elde ettiğimiz son teknolojik cihazlarla daha fazla sonuç almayı planlıyoruz.

Özel Dedektifin Görevi Nedir?

Son dönemlerde İngiltere başta olmak üzere tüm Avrupa’da yaygın olarak kullanılmaya başlayan “eş takibi” konusu başta olmak üzere araştırılması gereken herhangi bir konuyla alakalı olarak delil toplamak ve bu delilleri değerlendirerek olayın çözümüne katkı sağlamaktadır.

Özeldedektifler genellikle yaptıkları araştırmada takip sistemini kullanarak delil elde etmeye ve bu delilleri kullanmaya çalışırlar. Özel dedektiflerin belirli bir görev tarzı olmamakla birlikte genellikle gizli kalan olayların ortaya çıkartılmasına ya da bir olayda bulunan delilleri inceleyerek konunun anlaşılmasına yardımcı olmaktadırlar.

Eş Takibi Sonuç Garantisi Var Mıdır?

Eş takibi yapan özel dedektif, bu takip sırasında ilgili kişiyi adım adım takip ederek neler yaptığını not almakta ve bu notlar ışığında elde ettiği delilleri de kullanarak bir sonuca ulaşmaya çalışmaktadır. Bu takibin sonucunda takip edilen kişinin herhangi bir suçunu ortaya çıkarma işlemi %100 garantisi olmayan bir durumdur.

Çünkü ne olursa olsun sonuçta sadece bir şüpheden hareket ederek bu araştırma yapılacağı için bunun soncunda takip edilen kişinin herhangi bir yanlış hareketiyle karşılaşılmayabilir. Bundan dolayı bu takip sonucunda kesinlikle eşinizin sizi aldatıyor olduğunu ispat etmek oldukça zor olacaktır. Bu araştırmaya başlarken bu sonucu da göz önünde bulundurmalı ve buna göre kararınızı vermelisiniz.

İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yaptığımız hizmetlerle birlikte ülke genelinde araştırmalar yaparak gerçekleri ortaya çıkartıyoruz. İstanbul gibi büyük Avrupa şehirlerinde özellikle son dönemde yaşanan dedektiflik faaliyetleri sayesinde saklı kalan birçok gerçek gün yüzüne çıkmaktadır. Almanya’da yaşayan insanların sorunlarıyla ilgilenen ve bu sorunların ortadan kaldırılmasına adına çalışmalar yapan İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketimiz sayesinde herkesin daha rahat bir hayat yaşayabilmesi adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bu noktada başla Alman vatandaşları olmak üzere Almanya’da yaşayan hangi ülkeye, hangi dine ya da hangi görüşe sahip olduğu fark etmeksizin yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu noktada özellikle son dönemde Avrupa’da yayılmaya başlayan ve özel dedektifler tarafından kullanılan “eş takibi” sistemiyle size yardımcı oluyoruz.

Özel Dedektif Nedir?

Dedektif kelimesinin aslı Fransızca bir kelime olan “Détective” kelimesidir. Bu kelime oldukça yaygın ve ortak kullanılan bir kelime olarak bilinmektedir. Aynı kelime bizim dilimize “Dedektif” olarak geçerken Almancaya ise “Detektiv” olarak geçmiştir. Bu kelimenin anlamı ise her dilde aynı anlama gelmektedir. Türk Dil Kurumunun resmi İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre ise kelimenin tam anlamı “Suç sayılan bir işi veya bu işi yapanı ortaya çıkarmakla görevli kimse, hafiye, polis hafiyesi” şeklinde belirtilmiştir.

İstanbul Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak özellikle İstanbul’da yaşanan çiftler arasında ki sorunların neden kaynaklandığını ortaya çıkarmak adına birçok çalışma yaptık. Yaptığımız bu çalışmalar çerçevesinde özellikle yeni evlenen çiftler arasında kısa zamanda oluşan ayrılık duygusunun güvensizlik mefhumunun ortaya çıkmasından sonra oluştuğunu gördük. Burada ki sorun, aslında çiftler arasında elle tutulur bir şey olmasa da ortaya çıkan güvensizlik algısının giderek artış göstermesidir. Yani kısacası birisi eşi onu aldatmıyor olsa da o, kendisini aldatılıyormuş gibi hissedebilmektedir. Bunun için oldukça basit çözümler bulunmaktadır. Bu çözümün en etkili olan yolu ise özel dedektifler tarafından yapılan “eş takibi” sistemidir.

Özel dedektiflerin yaptığı çalışmalar arasında ilk sırada delil toplamak geldiği için, toplanan deliller sayesinde karşı tarafın yaptığı şüpheli hareketlerin asıl nedeni de gün yüzüne çıkarılmış olacaktır veya şüphelenilen durumun aslında sadece bir kuruntudan ibaret olduğu hususunda kanaat oluşacaktır.

İstanbul Dedektiflik

Ankara dedektif  -Antalya dedektif -Hatay Dedektif

- Ankara dedektiflik - Antalya dedektiflik  - Hatay Dedektiflik

-Dedektif  Ankara  - Antalya da dedektif   - Dedektif Hatay

- Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler - Hatay da Dedektif

- Ankara dedektif bürosu- Antalya dedektiflik bürosu  -Ordu Dedektif

-Denizli dedektif-Tekirdağ Dedektif- Kars  Dedektiflik

- Denizli dedektiflik- Tekirdağ Dedektiflik- Kars dedektiflik

- Denizli Kayseri- Tekirdağ  Kırşehir- Kars Dedektif

- Denizli de dedektif- Tekirdağ  Dedektif-Dedektif Kars

- Denizli de dektif bürosu- Tekirdağ Dedektiflik Bürosu 

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi,  aile dedektifi,borçlu dedektifi

Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifi

Şirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektiflerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fiziki takip vs…

Dedektiflerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.Erzurum öğrenci takibi, Erzurum kayıp kişi, Erzurum borçlu takibi, Erzurum dedektif, Erzurum dedektiflik,Erzurum eş takibi, Erzurum özel dedektiflik, Erzurum özel dedektif, Erzurum alacaklı takibi, Erzurum özürlü takibi,Erzurum dedektiflik, Erzurum dedektif, Erzurum dedektif, Erzurum dedektifler,erzurum dedektif fiyatları, Erzurum dedektif ücretleri,Erzurum eş takibi ücretleri,Erzurum eş takibi fiyat öğrenci takibi erzurum, kayıp kişi erzurum, borçlu takibi erzurum, dedektif erzurum, dedektiflik Erzurum ,eş takibi erzurum, özel dedektiflik erzurum, özel dedektif Erzurum , alacaklı takibi erzurum, özürlü takibi erzurum,dedektiflik erzurum, dedektif erzurum, dedektif, dedektifler erzurum, dedektif fiyatları erzurum, dedektif ücretleri Erzurum ,eş takibi ücretleri erzurum,eş takibi fiyat Erzurumedirne öğrenci takibi, edirne kayıp kişi, edirne borçlu takibi, edirne dedektif, edirne dedektiflik, edirne eş takibi, edirne özel dedektiflik, edirne özel dedektif, edirne alacaklı takibi, edirne özürlü takibi, edirne dedektiflik, edirne dedektif, edirne dedektif, edirne dedektifler, edirne dedektif fiyatları, edirne dedektif ücretleri, edirne eş takibi ücretleri, edirne eş takibi fiyat öğrenci takibi edirne, kayıp kişi edirne borçlu takibi erzurum, dedektif erzurum, dedektiflik Erzurum ,eş takibi erzurum, özel dedektiflik edirne, özel dedektif edirne , alacaklı takibi edirne, özürlü takibi edirne,dedektiflik edirne, dedektif edirne, dedektif, dedektifler edirne dedektif fiyatları edirne, dedektif ücretleri edirne ,eş takibi ücretleri edirne eş takibi fiyat edirnetunceli öğrenci takibi, tunceli kayıp kişi, tunceli borçlu takibi, tunceli dedektif, tunceli dedektiflik, tunceli eş takibi tunceli özel dedektiflik, tunceli özel dedektif, tunceli alacaklı takibi, tunceli özürlü takibi, tunceli dedektiflik, tunceli dedektif, tunceli dedektif, tunceli dedektifler, tunceli dedektif fiyatları, tunceli dedektif ücretleri, tunceli eş takibi ücretleri, tunceli eş takibi fiyat öğrenci takibi tunceli, kayıp kişi tunceli borçlu takibi tunceli, dedektif tunceli, dedektiflik tunceli ,eş takibi tunceli, özel dedektiflik tunceli, özel dedektif tunceli, alacaklı takibi tunceli, özürlü takibi tunceli,dedektiflik tunceli, dedektif tunceli, dedektif, dedektifler tunceli dedektif fiyatları tunceli, dedektif ücretleri tunceli ,eş takibi ücretleri Tunceli, eş takibi fiyat Tunceliuşak öğrenci takibi, uşak kayıp kişi, uşak borçlu takibi, uşak dedektif, uşak dedektiflik, uşak eş takibi, uşak özel dedektiflik, uşak özel dedektif, uşak alacaklı takibi, uşak özürlü takibi, uşak dedektiflik, uşak dedektif, uşak dedektif, uşak dedektifler, uşak dedektif fiyatları, uşak dedektif ücretleri, uşak eş takibi ücretleri, uşak eş takibi fiyat ,öğrenci takibi uşak , kayıp kişi uşak borçlu takibi, uşak, dedektif uşak, dedektiflik uşak ,eş takibi uşak, özel dedektiflik uşak, özel dedektif uşak, alacaklı takibi uşak, özürlü takibi uşak,dedektiflik uşak, dedektif uşak, dedektif, dedektifler uşak, dedektif fiyatları uşak, dedektif ücretleri uşak ,eş takibi ücretleri uşak, eş takibi fiyat uşakyalova öğrenci takibi ,yalova kayıp kişi, yalova borçlu takibi, yalova dedektif, yalova dedektiflik, yalova eş takibi, yalova özel dedektiflik, yalova özel dedektif, yalova alacaklı takibi, yalova özürlü takibi, yalova dedektiflik, yalova dedektif, yalova dedektif, yalova dedektifler, yalova dedektif fiyatları, yalova dedektif ücretleri, yalova eş takibi ücretleri, yalova eş takibi fiyat ,öğrenci takibi yalova , kayıp kişi Yalova, yalova borçlu takibi, yalova, dedektif yalova, dedektiflik yalova ,eş takibi yalova, özel dedektiflik yalova, özel dedektif uşak, alacaklı takibi uşak, özürlü takibi yalova,dedektiflik yalova, dedektif Yalova dedektif, dedektif, dedektif yalova dedektifler yalova, dedektif fiyatları yalova, dedektif ücretleri yalova ,eş takibi ücretleri yalova, eş takibi fiyat YalovaŞanlıurfa  öğrenci takibi , Şanlıurfa kayıp kişi, Şanlıurfa borçlu takibi, Şanlıurfa dedektif, Şanlıurfa dedektiflik, Şanlıurfa eş takibi, Şanlıurfa özel dedektiflik, Şanlıurfa özel dedektif, Şanlıurfa alacaklı takibi, Şanlıurfa özürlü takibi, Şanlıurfa dedektiflik, Şanlıurfa dedektif, Şanlıurfa dedektif, Şanlıurfa dedektifler, Şanlıurfa dedektif fiyatları, Şanlıurfa dedektif ücretleri, Şanlıurfa eş takibi ücretleri, yalova eş takibi fiyat ,öğrenci takibi yalova , kayıp kişi Yalova, yalova borçlu takibi, yalova, ded Şanlıurfa, dedektif Şanlıurfa, dedektiflik Şanlıurfa ,eş takibi Şanlıurfa, özel dedektiflik Şanlıurfa, özel dedektif Şanlıurfa, alacaklı takibi Şanlıurfa, özürlü takibi Şanlıurfa,dedektiflik Şanlıurfa, dedektif Şanlıurfa, Şanlıurfa dedektif, dedektif, dedektif Şanlıurfa, dedektifler Şanlıurfa, dedektif fiyatları Şanlıurfa, dedektif ücretleri Şanlıurfa,eş takibi ücretleri Şanlıurfa, eş takibi fiyat ŞanlıurfaMardin öğrenci takibi , Mardin kayıp kişi, Mardin borçlu takibi, Mardin dedektif, Mardin dedektiflik, Mardin eş takibi, Mardin özel dedektiflik, Mardin özel dedektif, Mardin alacaklı takibi, Mardin özürlü takibi, Mardin dedektiflik, Mardin dedektif, Mardin dedektif, Mardin dedektifler, Mardin dedektif fiyatları, Mardin dedektif ücretleri, Mardin eş takibi ücretleri, Mardin eş takibi fiyat ,öğrenci takibi Mardin,kayıp kişi Mardin , Mardin borçlu takibi, Mardin, dedektif, Mardin dedektif , Mardin dedektiflik , Mardin ,eş takibi Mardin, özel dedektiflik Mardin, özel dedektif Mardin, alacaklı takibi Mardin, özürlü takibi Mardin,dedektiflik Mardin, dedektif Mardin,  Mardin dedektif, dedektif, dedektif Mardin, dedektifler Mardin, dedektif fiyatları Mardin, dedektif ücretleri Mardin,eş takibi ücretleri Mardin, eş takibi fiyat Mardinşırnak öğrenci takibi , şırnak kayıp kişi, şırnak borçlu takibi, şırnak dedektif, şırnak dedektiflik, şırnak eş takibi, şırnak özel dedektiflik, şırnak özel dedektif, şırnak alacaklı takibi, şırnak özürlü takibi, şırnak dedektiflik, şırnak dedektif, şırnak dedektif, şırnak dedektifler, şırnak dedektif fiyatları, şırnak dedektif ücretleri, şırnak eş takibi ücretleri, şırnak eş takibi fiyat ,öğrenci takibi şırnak,kayıp kişi şırnak , şırnak borçlu takibi, şırnak dedektif, şırnak dedektif , şırnak dedektiflik , Mardin ,eş takibi Mardin, özel dedektiflik Mardin, özel dedektif Mardin, alacaklı takibi Mardin, özürlü takibi şırnak,dedektiflik şırnak, dedektif şırnak,  şırnak dedektif, dedektif, dedektif şırnak, dedektifler şırnak, dedektif fiyatları şırnak, dedektif ücretleri şırnak,eş takibi ücretleri şırnak, eş takibi fiyat ŞırnakSakarya öğrenci takibi , Sakarya kayıp kişi, Sakarya borçlu takibi, Sakarya dedektif, Sakarya dedektiflik, Sakarya eş takibi, Sakarya özel dedektiflik, Sakarya özel dedektif, Sakarya alacaklı takibi, Sakarya özürlü takibi, Sakarya dedektiflik, Sakarya dedektif Sakarya dedektif, Sakarya dedektifler, Sakarya dedektif fiyatları, Sakarya dedektif ücretleri, Sakarya eş takibi ücretleri, Sakarya eş takibi fiyat ,öğrenci takibi Sakarya,kayıp kişi Sakarya , Sakarya borçlu takibi, Sakarya dedektif, Sakarya dedektif , Sakarya dedektiflik , Sakarya ,eş takibi Sakarya özel dedektiflik Sakarya, özel dedektif Sakarya, alacaklı takibi Sakarya, özürlü takibi Sakarya,dedektiflik Sakarya, dedektif Sakarya , Sakarya dedektif, dedektif, dedektif Sakarya, dedektifler Sakarya, dedektif fiyatları Sakarya, dedektif ücretleri Sakarya,eş takibi ücretleri Sakarya, eş takibi fiyat Sakaryasiirt öğrenci takibi , siirt kayıp kişi, siirt borçlu takibi, siirt dedektif, siirt dedektiflik, siirt eş takibi, siirt özel dedektiflik, siirt özel dedektif, siirt alacaklı takibi, siirt özürlü takibi, siirt dedektiflik, siirt dedektif siirt dedektif, siirt dedektifler, siirt dedektif fiyatları, siirt dedektif ücretleri, siirt eş takibi ücretleri, siirt eş takibi fiyat ,öğrenci takibi siirt,kayıp kişi siirt , siirt borçlu takibi, siirt dedektif, siirt dedektif , siirt dedektiflik , siirt ,eş takibi Sakarya özel dedektiflik Sakarya, özel dedektif Sakarya, alacaklı takibi siirt, özürlü takibi siirt,dedektiflik siirt, dedektif siirt , siirt dedektif, siirt dedektif, dedektif siirt, dedektifler siirt, dedektif fiyatları siirt dedektif ücretleri siirt,eş takibi ücretle siirt , eş takibi fiyat Siirtbursa öğrenci takibi, bursa kayıp kişi, bursa borçlu takibi, bursa dedektif, bursa dedektiflik, bursa eş takibi, bursa özel dedektiflik, bursa özel dedektif, bursa alacaklı takibi, bursa özürlü takibi, bursa dedektiflik, bursa dedektif, bursa dedektif, bursa dedektifler, bursa dedektif fiyatları, bursa dedektif ücretleri, bursa eş takibi ücretleri, bursa eş takibi fiyat ,öğrenci takibi bursa , kayıp kişi bursa borçlu takibi, bursa, dedektif bursa, dedektiflik bursa ,eş takibi bursa, özel dedektiflik uşak, özel dedektif uşak, alacaklı takibi uşak, özürlü takibi uşak,dedektiflik bursa, dedektif bursa, dedektif, dedektifler bursa, dedektif fiyatları bursa, dedektif ücretleri bursa ,eş takibi ücretleri bursa, eş takibi fiyat bursatekirdağ öğrenci takibi, tekirdağ kayıp kişi, tekirdağ borçlu takibi, tekirdağ dedektif, tekirdağ dedektiflik, tekirdağ eş takibi, tekirdağ özel dedektiflik, tekirdağ özel dedektif, tekirdağ alacaklı takibi, tekirdağ özürlü takibi, tekirdağ dedektiflik, tekirdağ dedektif, tekirdağ dedektif, tekirdağ dedektifler, tekirdağ dedektif fiyatları, tekirdağ dedektif ücretleri, tekirdağ eş takibi ücretleri, tekirdağ eş takibi fiyat ,öğrenci takibi tekirdağ , kayıp kişi tekirdağ borçlu takibi, tekirdağ, dedektif tekirdağ, dedektiflik tekirdağ ,eş takibi tekirdağ, özel dedektiflik tekirdağ, özel dedektif tekirdağ, alacaklı takibi tekirdağ, özürlü takibi tekirdağ,dedektiflik tekirdağ, dedektif tekirdağ, tekirdağ dedektif, dedektifler tekirdağ, dedektif fiyatları tekirdağ, dedektif ücretleri tekirdağ ,eş takibi ücretleri tekirdağ, eş takibi fiyat tekirdağmuğla öğrenci takibi, muğla kayıp kişi, muğla borçlu takibi, muğla dedektif, muğla dedektiflik, muğla eş takibi, muğla özel dedektiflik, muğla özel dedektif ,muğla alacaklı takibi, muğla özürlü takibi, muğla dedektiflik, muğla dedektif, muğla dedektif, muğla dedektifler, muğla dedektif fiyatları, t muğla dedektif ücretleri, muğla eş takibi ücretleri, muğla eş takibi fiyat ,öğrenci takibi muğla , kayıp kişi muğla borçlu takibi, muğla dedektif muğla, dedektiflik muğla ,eş takibi muğla, özel dedektiflik muğla özel dedektif muğla, alacaklı takibi tekirdağ, özürlü takibi t muğla,dedektiflik muğla, dedektif muğla, t muğla dedektif, dedektifler muğla ,dedektif fiyatları muğla, dedektif ücretleri muğla ,eş takibi ücretleri muğla, eş takibi fiyat Muğlamersin öğrenci takibi, mersin kayıp kişi, mersin borçlu takibi, mersin dedektif, mersin dedektiflik, mersin eş takibi, mersin özel dedektiflik, mersin özel dedektif , mersin alacaklı takibi, mersin özürlü takibi, mersin dedektiflik, mersin dedektif, mersin dedektif, mersin dedektifler, mersin dedektif fiyatları,  mersin dedektif ücretleri, mersin eş takibi ücretleri, mersin eş takibi fiyat ,öğrenci takibi mersin, kayıp kişi mersin borçlu takibi, mersin dedektif mersin, dedektiflik mersin ,eş takibi mersin, özel dedektiflik mersin özel dedektif mersin, alacaklı takibi mersin,

 İstanbul Eş Takibi

ankara eş takibi , Günümüzde evliliklerin büyük çoğunluğu ortaya çıkan basit bir şüphenin giderek büyümesinden kaynaklanmaktadır. Çiftler arasında başlayan bu şüphe, başlangıçta çok küçük olmasına rağmen giderek büyüyecek ve devasa bir kuruntuya dönüşerek evliliğin çatırdamasına neden olacaktır. Özellikle evli çiftler arasında başlayan bu şüphe giderek büyüyecek ve gerçekten de ortada şüphe edilecek bir durumun olmamasına rağmen evlilikleri sona erecektir.

Günümüzde ne yazık ki evliliklerin büyük çoğunluğu ufak şüphelerin giderek büyümesinin kurbanı olmaktadır. Partnerler arasında başlayan bu ufak güvensizlik giderek yerini sanki gerçekmiş gibi oluşan aldatma senaryolarına dönüşmektedir. Evliliğin ilk günlerinden sonra başlayan ilgisizliklerin ya da normalde gösterilen ilginin giderek azalması durumu, karşı tarafça aldatılıyor hissine kapılmasına neden olabilmektedir. Aslında bu düşüncelerin çoğu asılsız olabiliyor fakat bir defa ortaya çıkan güvensizlik  şüphe durumundan dolayı, evlilik asla ilk günkü gibi bir konuma ulaşamıyor.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Eğer eşinizin garip halleri ve davranışları oluşmaya başladıysa direk “beni aldatıyor” duygusuna kapılmayın. İlk olarak bu durumun neden kaynaklandığını bulmanız gerekiyor. Belki de başka bir sorunu vardır ve bu sorunu size yansıtmak istemiyordur. Bundan dolayı hemen yargılama moduna girmeden olayın neden bu boyuta geldiğini anlamaya alışın. Bu aşamada ilk yapmanız gereken profesyonel yardım talebinde bulunmak olacaktır. Özel dedektif kiralayarak olayın araştırılması ve elde edilecek veriler sonucunda kesin karar almanızı sağlayacak olan verileri iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Özel dedektif bu konuyla alakalı olarak daha önce defalarca araştırma yapmış olması ve bu konuda yeterince deneyime sahip olması oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Deneyimli dedektiflerin yapacağı araştırmalar neticesinde elinizde çok sayıda delil olacak ve bu sayede daha rahat ve doğru bir karar verebileceksiniz.

 Eş takibi sürecinde dedektif nasıl çalışır?

Özel dedektifle yaptığınız anlaşma sonucuna vereceğiniz ilk bilgiler doğrultusunda özel dedektif, araştırma yapacağı kişiyle ilgili olarak bir hareket takvimi oluşturacaktır. Yani bunun için “günlük rutin” tabirini kullanabiliriz. Bu tabir aslında gündelik hayatında yaptığı sıradan ve mecburi işleri kapsamaktadır. Yani evden kaçta çıkıyor, işe kaçta gidiyor, işten kaçta çıkıyor, eve kaçta dönüyor gibi hayatın temel oluşumlarından bahsediyoruz. Özel dedektif araştırma yaparken aslında tam olarak bu rutin işlerin takibini yapmaktadır. Diğer bir deyişle özel dedektifler kişinin bu rutinlerin dışına çıkıp çıkmadığını kontrol ederek eğer bu rutinlerin dışında bir şeyler yapıyorsa bunları delillendirerek ortaya çıkarmaktadır.

Ayrıca yine bu rutin işler içerisinde farklı insanlarla yani normalde görüşmesi gereken kişiler dışında herhangi birisiyle görüşüp görüşmediğini, farklı telefonlarla birileriyle konuşup konuşmadığını ya da farklı iletişim yollarını kullanıp kullanmadığını araştırmaktadır. Bu araştırmaların sona ermesinin ardından geniş bir raporlama yapılarak ilgili kişilere açıklamalı bir sunum yapılarak olayın özeti çıkartılmaktadır.

 

Dedektiflik global bir meslek ve  hizmettir.Yabancı ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Türkiye de Dedektiflik yasaların destek vermediği ama faaliyetlerin de yasaklanmadığı bir durumdadır.  Bu durumda  tüm şehirlerde              Dedektiflik Bürosu açmak yerine ,Dedektifler i belli (büyük) şehirlerde toplamaktadır.

Trabzon, Çanakkale ,Artvin zaten görev yaptığım ve  kültürel –coğrafi yapısına hakim olduğum bölgelerdir

Gecici görevler ile hizmette bulunduğum ve gene hakim olduğum bölgelerin başında Aydın, Amasya, Malatya gelmektedir.

Sözü geçen bölgeler de işlediğiğimiz(çözüme ulaştığımız) konuların en başında   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve kontrolu talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Aldığımız işleri seçerek eleyerek kabul ettiğimiz içindir ki başarı grafiğimiz %100 dür.Başka bir ifade ile işi almadan önce düşünürüz ama aldıktan sonra bu iş çözülmeye mahkumdur,başka yolu yoktur…

Dedektif lik meslek değil, yaşama biçimidir…

 

Ankara dedektif  -Antalya dedektif -Hatay Dedektif

- Ankara dedektiflik - Antalya dedektiflik  - Hatay Dedektiflik

-Dedektif  Ankara  - Antalya da dedektif   - Dedektif Hatay

- Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler - Hatay da Dedektif

- Ankara dedektif bürosu- Antalya dedektiflik bürosu  -Ordu Dedektif

-Denizli dedektif-Tekirdağ Dedektif- Kars  Dedektiflik

- Denizli dedektiflik- Tekirdağ Dedektiflik- Kars dedektiflik

- Denizli Kayseri- Tekirdağ  Kırşehir- Kars Dedektif

- Denizli de dedektif- Tekirdağ  Dedektif-Dedektif Kars

- Denizli de dektif bürosu- Tekirdağ Dedektiflik Bürosu 

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi,  aile dedektifi,borçlu dedektifi

Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifi

Şirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektiflerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fiziki takip vs…