Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda çözüme kavuşturduğumuz olaylar gittikçe artış gösteriyor. Dedektiflik bürosu olarak yaptığımız çalışmaların büyük çoğunluğu toplumun o zaman dilimi içerisinde bulunduğu durumunda oldukça açık bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. İlk olarak yapılan işlerin büyük çoğunluğu işlenen bir suçla alakalı olarak delil toplanmasıyla ilgili olmaktaydı. Fakat zaman ilerledikçe araştırma konularında olan değişiklikte gözle görülür bir hal almış durumda.

Avrupa’da bulunan tüm ülkelerde olduğu gibi Hollanda’da da bu alan “eş takibi” sistemine kaymış durumda. İnsanlar arasında oluşan güvensizliğin bir belirtisi olarak ortaya çıkan bu durum karşısında eşler arasında ki uçurum da gittikçe artmaya devam ediyor. Özellikle eşlerden birisinin kalbine düşen bir şüphe partnerinin aslında suçsuz olmasına rağmen büyüyor ve bunun sonucunda da şiddetli tartışmaların ortaya çıkmasına neden olunuyor.

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Eş takibi sisteminde ilk olarak size başvuran taraf dinlenerek durumun genel hatlarıyla nasıl göründüğü üzerinde durulur. Bunun sonrasında kişiden eşinden neden şüphelendiği, hangi hareketlerinden kuşku duyduğu ve aslında ne yapması gerekiyor da onu yapmadığı için bu şüphelerin ortaya çıktığıyla ilgili olarak açıklama talep edilir. Genel hatlar üzerinden standart bir konuşma yapılarak takip edilmesi istenen eşle ilgili genel bir profil çıkartılır. Bu profilde;

1.       Sabah evden kaçta çıkıyor

2.       İşte kaçta olması lazım

3.       Yol güzergâhında uğraması gereken yerler

4.       İş yerinde görüşüp, görüşmemesi gereken kişiler

5.       Öğlen arasında neler yapması ya da yapmaması gerekiyor

6.       İşten kaçta çıkması gerekiyor

7.       Eve kaçta gelmesi gerekiyor

Gibi temel soruların cevabı alındıktan sonra özel dedektif takip edeceği kişinin bir günlük temel planını oluşturur. Bunun sonrasında ise takip süreci başlayacaktır.

Özel dedektif, 24 saat peşinden ayrılmadan kişiyi takip ederek yapması ya da yapmaması gereken şeylerin notunu tutar. Bu takip sırasında şüphelendiği durumları not ederken aynı zamanda görüntü alması gereken durumlarda görüntü kayıt cihazı kullanarak kayıtlar alır.

Takip sonucunun olumlu ya da olumsuz olması fark etmeksizin araştırma yapan özel dedektif sonuçları ve uzman görüşünü iş sonucunda takip yapılmasını isteyen kişiye vererek, son kararı ona bırakır.

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibifirmamızda birçok alanda sizler için hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alaanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

Hollanda’da ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik