Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi kuruluşu olarak özellikle son dönemde artarak çoğalmaya devam eden boşanmalarla ilgili iyileştirmeler yapma amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rus halkına sağladığımız özel dedektiflik hizmeti sayesinde bölge halkının karşılaştığı sorunların ortadan kaldırılması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Özellikle son dönemde Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ve kullanıldığı olaylarda oldukça başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan “eş takibi” sistemi, son dönemlerde Rusya’da da oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalar neticesinde birçok evlilik boşanma aşamasından dönmüş olduğu gibi eşinden boşanmak isteyenlere ise sağlam deliller elde ettirdi.

Dedektif Ne Demek?

Fransız kökenli olan dedektif kelimesi kendi ana dilinde “Détective” şeklinde yazılmakta olup tüm dünya dillerinde benzer şekilde kullanılmaktadır. Kelime olarak aynı olduğu gibi aslında okunuş olarak da birbirine çok yakın telaffuz şekilleriyle seslendirilmektedir. Özellikle Rusya gibi farklı alfabe kullanan devletlerde en çok yazım şeklinde değişiklik yaşamıştır ki bu da orada kullanılan alfabenin farklı olmasından kaynaklanmıştır. Rusya’da Kiril alfabesi kullanıldığı için kelimenin yazım şeklide oldukça farklıdır.

Rusya’da kullanılan Kiril alfabesinde yazım şekliyle dedektif kelimesi“детектив” şeklindedir. Aynı kelimenin okunuşu ise “detektiv” şeklinde telaffuz edilmektedir. Bizim dilimizde de olduğu gibi “dedektif” kelimesinin telaffuzuna oldukça benzer bir şekle sahiptir.

Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Rusya’da son günlerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan “eş takibi” sistemi birçok sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmuştur. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan aileler arasında ki kavganın ortadan kaldırılmasına ve eşler arasında ki güven olgusunun yeniden kurulmasına yardımcı olmuştur.

Eş takibi sürecinde, özel dedektif tarafından takip edilen kişinin günlük olarak neler yaptığının ortaya çıkarılması için çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde çiftler arasında oluşan güvensizlik ortamı sona ererek, eşinin gün içinde neler yaptığıyla ilgili bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Bu sayede bazı durumlarda eşinden boş yere şüphe ettiği ortaya çıkan kişiler eşine hiçbir şey belli etmeden eski yaşantısına dönmesine imkân sağlanmış olmaktadır. Bu sistemin kullanılması aynı zamanda son dönemde yüzlerce evliliğin bir şüphe üzerine başlayan kavgaların büyümesiyle sona etmesinin önüne geçmektedir.

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibikuruluşu olarak Rusya halkına birbirinden farklıkonuların araştırılması hususunda hizmet sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

rusya’da ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik