Suudi Arabistan Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Suudi Arabistan Dedektiflik ve Eş Takibi

Suudi Arabistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak Suudi Arabistan’ın tüm bölgelerinde aktif olarak çalışmalar yaparak bölge halkının aklına takılı kalan soruların çözüme kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Bu noktada verdiğimiz hizmet sayesinde insanlar arasında oluşan kuşkulu bakışmalar yerini güven ortamına bırakıyor. Özellikle çözümü imkânsız gibi görülen ya da araştırılması mümkün gibi görülmeyen olayların çözümüne yaptığımız katkılar sayesinde oldukça hızlı bir büyüme hızı kat ederek daha fazla insana ulaşmayı başardık.

Özellikle son zamanlarda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştığı gibi Suudi Arabistan’da da “eş takibi” sistemi oldukça fazla talep edilmeye başladığı için, bu konuyla alakalı olarak da dedektiflik çalışmalarımızı yapıyoruz.

Dedektif Ne Demek?

Bu kelime “Détective” kelimesinden gelmektedir. Kelimenin aslın Fransızcadır ve “Araştıran, Soruşturan” anlamına gelmektedir. Bu noktada yapılan faaliyetlerle ilgili hizmet verilen her ülkede bu anlamda kullanılmakta ve yerel dile o şekilde geçiş yapmaktadır. Dünyanın neresine giderseniz gidin “Dedektif” dediğiniz zaman akıllara gelen ilk şey aynı olacaktır.

Bununla birlikte özellikle farklı alfabe kullanan ülkelerin birçoğunda yazımı farklı olsa da telaffuzu aynıdır. Fakat özellikle Suudi Arabistan gibi Arapça dilini kullanan ve yazan ülkelerde bu kelimenin yerine “محقق” kelimesi kullanılmaktadır. “Muhakkik” şeklinde telaffuz edilen bu kelimenin anlamı yine “Dedektif” kelimesinde olduğu gibi “Araştıran, Soruşturan” anlamındadır.“Muhakkik” kelimesi bizim ülkemizde şuanda da oldukça yaygın kullanılan bir kelimedir ve Türk Dil Kurumunun resmi sitesinde “Gerçeği araştıran, Soruşturmacı” anlamına geldiği yazmaktadır.

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

Eş Takibi Ne Demek?

Eş takibi, bir araştırmacı tarafından birisinin talebi üzerine kendi eşini takip ettirmesidir. Bu takip sırasında ki asıl amaç, takip edilen kişinin eşinden gizlediği herhangi bir durumun olup olmadığınız. Özel dedektif tarafından yapılan bu takibin profesyonel olmayan biri tarafından yapılmasının birçok sorunu ortaya çıkaracağı unutulmamalıdır. Bu sorunlardan bazıları şunlardır;

  • Deşifre Olma:Bu konuda yeterinde deneyime sahip olmadığı için kısa süre sonra fark edilecek ve araştırma daha kötü bir olayın başlangıcına neden olacaktır.
  • Yasaları Çiğneme:Araştırma yapan kişinin, araştırma yaptığı ülkenin kanunların son derece iyi bilmesi gerekmektedir. Aksi halde araştırma yaparken suç işleme olasılığı yüksek olacaktı.
  • Delillendirme:Bulduğu fırsatları ve imkânlarıdelillendirme konusunda uzman olmadığı için birçok fırsatı kaçıracaktır.
  • Zaman: Zaman, araştırma için oldukça önemlidir. Araştırmayı yapan kişinin günün 24 saatini bu işe ayırması gerekir. Profesyonel olmayan birisi bu saat dilimlerini sağlayamaz.

Suudi Arabistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak Suudi Arabistan halkına birbirinden farklı konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

Suudi arabistan’a ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik