Fransa Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

 

Fransa Dedektiflik ve Eş Takibi

Fransa Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak oldukça kadim bir tarihe sahip olan Fransa’da araştırmalarımıza devam ediyoruz. “Dedektiflik” kavramının anavatanı olarak kabul edilen Fransa’da dedektiflik yapmak gerçekten de büyük sorumluluk isteyen bir şey. Özellikle insanların sizden beklentilerinin en üst seviyede olduğunu bilmek ve bunun bilincinde olarak çalışmalarınıza devam etmek gerçekten de oldukça zor bir iş.

Bununla birlikte bizFransa Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak elimizden gelen tüm imkânları seferber ederek Fransa’da yaşayanlar için tüm gayretimizle çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bu araştırmalarımız sırasında özellikle son dönemde oldukça yaygın bir şekilde yaygınlaşan “eş takibi” konusunda taleplerle karşılaşıyoruz.

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

Özel Dedektif Nedir?

Özel dedektif kelimesinin kökeninin geldiği Fransızcadan gelen “Détective” kelimesidir. Fransız araştırmacıların yaptığı araştırmada ülkedeki anlamı olarak iki başlık oluşturulmuştur.

1.       Suç çözmenin bir parçası olarak delil arayan bir polis memuru; bir araştırmacı.

2.       Kamuya açık olmayan bir bilgiyi bulmak için çalışan bir kişi.

Bu iki başlık da aslında bir noktada birleşmektedir. O da araştırma yapmak ve bilgi elde etmektir. Kısacası herhangi bir konuyla alakalı olarak araştırma, delil bulma ve bu delili değerlendirme görevini yapan kişiye verilen isimdir.

Eş takibinde ki görüntüler, boşanma davası için delil sayılır mı?

Avrupa’da oldukça yaygın kullanılan bu sistem çoğu ülkede yasal olarak kabul edilmektedir. Bundan dolayı bu aşamada elde edilen belgeler başta olmak üzere görüntüler de delil olarak kabul edilmektedir. Burada ki tek dikkat edilmesi gereken nokta ise delillerin ve araştırmanın yasal sınırlar içerisinde yapılmış olması gerekmektedir.

Tüm Avrupa’da olduğu gibi Fransa’da da kişisel hak ve özgürlükler konusu oldukça dikkat edilen ve asla müsamaha gösterilmeyen konuların başında gelmektedir. Bundan dolayı yapılan araştırmalar başta olmak üzere bu konuyla alakalı olarak herhangi bir ihlal olmaması gerekmektedir.

Yapılan araştırma sırasında özel dedektifin bu konularla ilgili özellikle araştırma yaptığı ülkenin yasalarını oldukça yakından bilmesi gerekmektedir. Özel dedektifler araştırma yaparken ya da delil elde etme aşamasında kişisel hak ve özgürlükler konusunda yapacağı en ufak hata veya ihlal, araştırmanın tamamının geçersiz olarak kabul edilmesine neden olacaktır.

 

Fransa Dedektiflik ve Eş Takibi firmamız sayesinde size çeşitli konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

FRANSA’DA ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik