Katar Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Katar Dedektiflik ve Eş Takibi

Katar Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak bölgede yaşanan sorunların ortaya çıkması için çalışmalar yapıyoruz. Özellikle Katar halkının daha rahat bir hayat aşaması ve ortaya çıkan sorunların sona ermesi adına verdiğimiz hizmetler sonucunda sürekli olarak araştırmaya ve sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bu anlamda özellikle Katar’da ki özel dedektiflik ihtiyacının karşılanması adına hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi yerine getirebilme adına kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz deneyimli özel dedektifler sayesinde siz değerli Katar halkının daha güzel bir hayat yaşaması adına katkıda bulunmaya gayret gösteriyoruz.

Özellikle bu alanda yaptığımız araştırmalar içinde “eş takibi” konusuna olan yoğun talepten dolayı, bu alanda uzman ve daha önce defalarca bu konularla ilgili olarak araştırma yapmış ve bu yapılan araştırmalarda yüksek oranda başarılar elde etmiş olan özel dedektiflerle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Eş takibi yapan bir özel dedektif, genellikle aldatıldığından şüphe eden kişi tarafından kiralanmaktadır. Bu karşılıklı anlaşma sonucu ortaya çıkan bir araştırma yöntemidir. Bu araştırma sisteminde talep edildiği süre içerisinde gerekli olan takip işlemi yapılarak deliller elde edilmeye çalışılacaktır. Buradan elde edilen veriler sayesinde hem kişisel hayatınızda hem de mahkeme aşamasında haklı olduğunuzu kanıtlayacak birbirinden farklı delillerin oluşmasına olanak sağlamış olacaksınız. Bundan dolayı eşinizden şüphe etmeye başladığınız dönem içinde “eş takibi” sisteminden faydalanmanız oldukça önemlidir.

Dedektif Ne Demek?

Dedektif kelimesi aslen Fransızca bir kelime olup kendi dilinde “Détective” şeklindedir. Dedektif kelimesi aslında mana olarak “Araştırmacı” demektir. Bu kelime o kadar yaygın bir kullanıma sahiptir ki dünya üzerinde konuşulan birçok dilde aynı şekilde kullanılmaktadır. Bu aşamada hem yazımda hem de telaffuzda bir farklılık yoktur. Bazı ülkelerde sadece telaffuz olarak çok ufak diyebileceğimiz farklılıklar olsa da temel de hangi kelimenin kullanıldığı hemen anlaşılmaktadır. Bu durum Katar’da çok daha farklı bir şekilde tezahür etmektedir.

Katar gibi Arapçayı kullanan ülkelerde “Dedektif” kelimesi yerine “محقق” kelimesi kullanılmaktadır. Bu kelimenin telaffuz edilişi “Muhakkik” şeklindedir ve “Araştırmacı” anlamına gelen bir kelimedir. Türkçede de “Muhakkik” kelimesi geçmektedir ve Türk Dil Kurumunun resmi sitesinde “Gerçeği araştıran, Soruşturmacı” anlamına geldiği yazmaktadır.

Katar Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak bölge halkına birbirinden farklı konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

 

katar’a ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik