Birleşik Arap Emirlikleri Dedektiflik ve Eş Takibi

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Birleşik Arap Emirlikleri Dedektiflik ve Eş Takibi

Son dönemlerde özellikle dünyada yaygın bir şekilde kullanılan “eş takibi” sistemini Birleşik Arap Emirlikleri’nde de uygulamaya başlayarak oldukça etkili bir yöntemden bölge halkının faydalanması için gayret sarf ediyoruz.

Dedektif Ne Demek?

 Dedektif kelimesi aslında Fransızcadan gelmektedir. Bu kelimenin Fransızca yazımı “Détective” şeklindedir ve tüm dünya dillerine benzer şekillerde geçiş yapmıştır. Bu noktada Birleşik Arap Emirlikleri gibi farklı alfabe kullanan ülkeler de yazım şeklinde de değişiklikler yaşanmıştır. Fakat çoğu ülkeler de telaffuz olarak ortak bir seslendirme kullanılırken Birleşik Arap Emirlikleri gibi Arapça dilini kullanan ülkelerde hem yazım hem de telaffuz değişmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde dedektif kelimesinin karşılığında “محقق” kelimesi kullanılmaktadır. Bu kelimenin okunuşu “Muhakkik” şeklindedir ve “Araştırmacı” anlamında kullanılmaktadır. Aslında bizim dilimizde de “Muhakkik” kelimesi kullanılmaktadır ve Türk Dil Kurumunun resmi sitesinde “Gerçeği araştıran, Soruşturmacı” anlamına geldiği yazmaktadır.

Eş Takibi Nedir?

Eş takibi, özel dedektif tarafından gerçekleştirilen takibe verilen isimdir. Bu sistemde ki temel amaç, şüphe duyulan kişinin aslında gerçekten neler yaptığının öğrenilmesidir. Burada ki süreç özel dedektif ile yapılan anlaşmanın ardından başlamaktadır. Özel dedektif aldığı bilgiler dâhilinde kişiyi araştırmaya başlar ve özellikle günlük faaliyetleri içerisinde neler yaptığını, kimlerle görüştüğünü belirlemeye çalışır. Eş takibi sistemi içerisinde yapılan takip sırasında özellikle delil toplanması konusu oldukça önemlidir.

Bu delillerin toplanmasında ki dikkat gerektiren hususların fazla olmasından dolayı özel dedektifin bu delilleri elde ederken oldukça hassas olması gerekmektedir. Aynı zamanda özel dedektifler bu delillerle birlikte gerekli durumlarda görsel kayıtta alabilmektedir. Bu görsel kayıtlar ve elde edilen deliller ışığında alınan kararlar daha sonra olası bir mahkeme sürecinde oldukça işinize yarayacaktır. Bu deliller sizin haklı olduğunuzun bir delili olarak mahkeme tarafından kabul edilecektir.

Birleşik Arap Emirlikleri Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak bölge halkına birbirinden farklı konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

Bdedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 irleşik Arap Emirlikleri’ne ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik