Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi

3 Temmuz 2019 Çarşamba

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibi kuruluşu olarak özellikle son dönemde artarak çoğalmaya devam eden boşanmalarla ilgili iyileştirmeler yapma amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rus halkına sağladığımız özel dedektiflik hizmeti sayesinde bölge halkının karşılaştığı sorunların ortadan kaldırılması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Özellikle son dönemde Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ve kullanıldığı olaylarda oldukça başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan “eş takibi” sistemi, son dönemlerde Rusya’da da oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalar neticesinde birçok evlilik boşanma aşamasından dönmüş olduğu gibi eşinden boşanmak isteyenlere ise sağlam deliller elde ettirdi.

Dedektif Ne Demek?

Fransız kökenli olan dedektif kelimesi kendi ana dilinde “Détective” şeklinde yazılmakta olup tüm dünya dillerinde benzer şekilde kullanılmaktadır. Kelime olarak aynı olduğu gibi aslında okunuş olarak da birbirine çok yakın telaffuz şekilleriyle seslendirilmektedir. Özellikle Rusya gibi farklı alfabe kullanan devletlerde en çok yazım şeklinde değişiklik yaşamıştır ki bu da orada kullanılan alfabenin farklı olmasından kaynaklanmıştır. Rusya’da Kiril alfabesi kullanıldığı için kelimenin yazım şeklide oldukça farklıdır.

Rusya’da kullanılan Kiril alfabesinde yazım şekliyle dedektif kelimesi“детектив” şeklindedir. Aynı kelimenin okunuşu ise “detektiv” şeklinde telaffuz edilmektedir. Bizim dilimizde de olduğu gibi “dedektif” kelimesinin telaffuzuna oldukça benzer bir şekle sahiptir.

Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Rusya’da son günlerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan “eş takibi” sistemi birçok sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmuştur. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan aileler arasında ki kavganın ortadan kaldırılmasına ve eşler arasında ki güven olgusunun yeniden kurulmasına yardımcı olmuştur.

Eş takibi sürecinde, özel dedektif tarafından takip edilen kişinin günlük olarak neler yaptığının ortaya çıkarılması için çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde çiftler arasında oluşan güvensizlik ortamı sona ererek, eşinin gün içinde neler yaptığıyla ilgili bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Bu sayede bazı durumlarda eşinden boş yere şüphe ettiği ortaya çıkan kişiler eşine hiçbir şey belli etmeden eski yaşantısına dönmesine imkân sağlanmış olmaktadır. Bu sistemin kullanılması aynı zamanda son dönemde yüzlerce evliliğin bir şüphe üzerine başlayan kavgaların büyümesiyle sona etmesinin önüne geçmektedir.

Rusya Dedektiflik ve Eş Takibikuruluşu olarak Rusya halkına birbirinden farklıkonuların araştırılması hususunda hizmet sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

 

rusya’da ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik