İtalya Dedektiflik ve Eş Takibi 5321532284

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

İtalya Dedektiflik ve Eş Takibi

İtalya Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak özellikle İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa’yı kasıp kavuran boşanma olaylarının önüne geçebilmek adına çalışmalar yapıyoruz. Son dönemde özellikle teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artan boşanma olaylarının nedeni, yapılan araştırmalar sonucunda kendisini daha net bir şekilde gösterdi. İtalya’da olduğu gibi tüm Avrupa’da yapılan inceleme sonucunda son dönemde artan boşanmaların sebebi olarak, teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan İnternet gösterilmektedir. İnternet’in kullanımının artış göstermesi özellikle mobil cihazların daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla desteklenmiştir. Bununla birlikte artık insanlar cep telefonlarıyla İnternet’e girerek saatlerini orada harcamaya başlamışlardır.

Bu konunun o kadar ciddi bir şekilde değiştirilmesi gerekiyor ki, neredeyse bu yüzden her gün onlarca çift evliliklerine son veriyor. Tabi burada “eşim cep telefonunu çok kullanıyor hemen boşanayım” fikrinden doğan bir karar söz konusu değildir. Bu aşamada özellikle eşler arasında oluşan boşluk cep telefonlarıyla doldurulmaya çalışılıyor ve bu da ikili arasında şüphe mefhumunun oluşmasının sonrasında ise her şey çorap söküğü gibi gelerek boşanmaya kadar giden sürecinde başlaması söz konusu oluyor.

Bu sorunların çözümü için yapılan birçok çalışma bulunuyor. Bu çalışmaların arasında özellikle son dönemde yaygın bir şekilde kullanılan “eş takibi” sistemi yer almaktadır.

Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Son zamanların en fazla kullanılan yöntemlerinden birisi olan eş takibi sisteminde, anlaştığınız özel dedektif eşinizi takip ederek günlük olarak neler yaptığını, nerelere gittiğini, kimlerle görüştüğünü ve kimlerle buluştuğunu araştırarak delillendirmektedir.

Bu çalışmanın en büyük avantajı eşler arasında oluşan güvensizlik ortamının yok edilmesidir. Eğer eşiniz sizi aldatıyorsa zaten delil elde edileceği için boşanma noktasında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bununla birlikte düşüncelerinizin yanlış olma ihtimalinin de olası olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Belki de eşiniz çok daha farklı sebeplerden dolayı garip hareketlerde bulunuyor olabilir. Eşinizin son günlerde size eskisi gibi davranmıyor olması sizi aldattığı anlamına gelmeyecektir. Bundan dolayı olayın gerçek iç yüzünü ortaya çıkarmadan boşanma kararı almanız bir daha geri dönüşü olmayan bir yola girmenize neden olacaktır. Bu durumda boşanma oranlarında ki ciddi artışın hiçbir şekilde önüne geçilemeyecektir.

İtalya Dedektiflik ve Eş Takibi firmamız sayesinde size çeşitli konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

 

İtalya’da ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik