Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda çözüme kavuşturduğumuz olaylar gittikçe artış gösteriyor. Dedektiflik bürosu olarak yaptığımız çalışmaların büyük çoğunluğu toplumun o zaman dilimi içerisinde bulunduğu durumunda oldukça açık bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. İlk olarak yapılan işlerin büyük çoğunluğu işlenen bir suçla alakalı olarak delil toplanmasıyla ilgili olmaktaydı. Fakat zaman ilerledikçe araştırma konularında olan değişiklikte gözle görülür bir hal almış durumda.

Avrupa’da bulunan tüm ülkelerde olduğu gibi Hollanda’da da bu alan “eş takibi” sistemine kaymış durumda. İnsanlar arasında oluşan güvensizliğin bir belirtisi olarak ortaya çıkan bu durum karşısında eşler arasında ki uçurum da gittikçe artmaya devam ediyor. Özellikle eşlerden birisinin kalbine düşen bir şüphe partnerinin aslında suçsuz olmasına rağmen büyüyor ve bunun sonucunda da şiddetli tartışmaların ortaya çıkmasına neden olunuyor.

Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Eş takibi sisteminde ilk olarak size başvuran taraf dinlenerek durumun genel hatlarıyla nasıl göründüğü üzerinde durulur. Bunun sonrasında kişiden eşinden neden şüphelendiği, hangi hareketlerinden kuşku duyduğu ve aslında ne yapması gerekiyor da onu yapmadığı için bu şüphelerin ortaya çıktığıyla ilgili olarak açıklama talep edilir. Genel hatlar üzerinden standart bir konuşma yapılarak takip edilmesi istenen eşle ilgili genel bir profil çıkartılır. Bu profilde;

1.       Sabah evden kaçta çıkıyor

2.       İşte kaçta olması lazım

3.       Yol güzergâhında uğraması gereken yerler

4.       İş yerinde görüşüp, görüşmemesi gereken kişiler

5.       Öğlen arasında neler yapması ya da yapmaması gerekiyor

6.       İşten kaçta çıkması gerekiyor

7.       Eve kaçta gelmesi gerekiyor

Gibi temel soruların cevabı alındıktan sonra özel dedektif takip edeceği kişinin bir günlük temel planını oluşturur. Bunun sonrasında ise takip süreci başlayacaktır.

Özel dedektif, 24 saat peşinden ayrılmadan kişiyi takip ederek yapması ya da yapmaması gereken şeylerin notunu tutar. Bu takip sırasında şüphelendiği durumları not ederken aynı zamanda görüntü alması gereken durumlarda görüntü kayıt cihazı kullanarak kayıtlar alır.

Takip sonucunun olumlu ya da olumsuz olması fark etmeksizin araştırma yapan özel dedektif sonuçları ve uzman görüşünü iş sonucunda takip yapılmasını isteyen kişiye vererek, son kararı ona bırakır.

Hollanda Dedektiflik ve Eş Takibifirmamızda birçok alanda sizler için hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alaanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

Hollanda’da ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik