Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi 532 153 22 84

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak özellikle Yunanistan’da olmak üzere tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan boşanma olaylarının önüne geçmeye çalışıyoruz. Buralarda ortaya çıkan çiftler arasında ki ayrılığın en temel sebebinin arada ki güven olgusunun yavaş yavaş kaybolmasıdır. Bu olgunun kaybolmasının sonrasında şüpheler giderek artmaya ve belki de olmayan şeylerin oluyor olmasına inanmaya kadar giden bir sürecin başlamasına neden olmaktadır. Bu süreç öyle ya da böyle bir şekilde boşanmaya kadar gidebilmektedir.

Boşanmaların en büyük nedenlerinden birisi çiftlerden birisinin aldatıldığını düşünmesidir. Bu fikir gerçekten doğru da olabildiği gibi aynı zamanda sadece bir kuruntu da olabilir. Bundan dolayı özellikle elinde kesin delillerin olmadığı çiftlerin boşanma kararı almaması gerekmektedir. Bu aşamada çiftlerden aldatıldığını düşünen kişi özel dedektiflerin sağladığı “eş takibi” sistemini kullanarak eşinin kendisini aldatıp aldatmadığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu konuyla alakalı olarak yapılan çalışmaların çok net sonuçlara varabildiği ve bunun sonrasında alınacak olan kararın daha isabetli olacağı unutulmamalıdır.

dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

 

Dedektif Ne Demek?

Fransızca bir kelime olan “Détective” kelimesi dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılan ve hemen hemen her dile bu kalıp içerisinde ufak değişikliklerle giren bir kelimedir. Yunanistan tarafından kullanılan alfabenin farklı yazımından dolayı yazım olarak oldukça farklı olsa da yine de okunuş olarak oldukça yakın bir şekilde seslendirilmektedir. Dedektif kelimesinin Yunan alfabesinde yazım şekli “Ντετέκτιβ”böyledir. Aynı kelimenin okunuşu ise “Ntetéktiv” şeklinde telaffuz edilmektedir. Bu bizim dilimizde de olduğu gibi “dedektif” kelimesinin telaffuzuna oldukça yakındır.

Yunanistan’da dedektif kelimesinin anlamı şu şekilde açıklanmaktadır; Araştırmacı, genellikle kolluk kuvvetleri üyesidir.Özel dedektifler için Yunanistan’da genellikle “Asla Uyumayan Göz” tabiri de oldukça fazla kullanılmaktadır.

Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Eş takibi sistemi özel dedektifler tarafından en sık kullanılan yöntemlerden birisidir. Özellikle birbirinden şüphe etmeye başlayan çiftler için kullanılan bu yöntem sayesinde birçok olayın gün yüzüne çıktığını söyleyebiliriz. Burada yapılan araştırmalar neticesinde elde edilen deliller genellikle konunun aydınlanması hususunda oldukça önemlidir. Ayrıca bu araştırmaların sonucunda her zaman boşanma durumunun olduğu düşünülmemelidir. Özel dedektif tarafından yapılan araştırmalar neticesinde takip edilen kişinin aslında masum olduğu da ortaya çıkabilir.

Yunanistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak Yunanistan halkınabirbirinden farklı konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.

 

 

Yunanistan’a ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik