Gürcistan Dedektiflik ve Eş Takibi 533 152 66 09

3 Temmuz 2019 Çarşamba

 

Gürcistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak son dönemlerde özellikle Gürcistan’da yaygınlaşmaya başlayan boşanma konusunda, alanında uzman özel dedektiflerle yaptığımız araştırmaların sonuçları oldukça şaşırtıcı nitelikte. Yapılan araştırmada ortaya çıkan sonuç, evliliklerin çoğunun çiftler arasında ki güvensizlikten kaynaklandığı ortaya çıktı. Burada ki güvensizlik genellikle eşler arasında birsinin kendisini aldatılıyor hissine kapılması sonucunda olduğu belirlenmiştir.

Özel dedektifler olarak bu sorunun ortadan kalkması için özellikle son dönemde Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan “eş takibi” sistemini kullanıyoruz. Bu sistem sayesinde çok sayıda evliliğin kurtulduğunu ve eşler arasında ki güvensizlik anlayışının sona erdiğini söyleyebiliriz. Kullanılan bu yöntem sayesinde insanların tam anlamıyla kalpleri yatıştığı için herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Dedektif Ne Demek?

 “Détective” kelimesinden gelmekte olan dedektif tabiri genel hatları incelendiğinde “araştırmacı” olarak karşılık bulmaktadır. Bu kelime hem köken olarak hem anlam olarak hem de telaffuz olarak aynı şekilde geçiş yapmıştır. Tabi bu geçişler sırasında halkların kullandığı dile uygun olarak çok ufak farklılıklar oluşmuştur. Burada ki en büyük farklılıklar ise yazım şeklinde kendisini göstermektedir. Özellikle Latin alfabesi kullanmayan ülkeler de çok farklı yazım şekilleri ortaya çıkmaktadır.

Dedektif kelimesinin Gürcü alfabesinde yazım şekli “დეტექტივი” şeklidedir. Aynı kelimenin okunuşu ise “Det’ekt’ivi” biçiminde telaffuz edilmektedir. Bu bizim dilimizde de olduğu gibi “dedektif” kelimesinin telaffuzuna oldukça benzer bir yapıdadır.


Eş Takibi Süreci Nasıl İşler?

Eş takibi sistemi özel dedektifler tarafından yapılan bir uygulamadır.  Bu uygulamada çiftlerden birisi eşinin takip edilmesini ister ve bu şekilde takip başlamış olur. Takip esnasında özel dedektif adım adım takip edilmesi istenen şahsı takip ederek neler yaptığını tespit etmeye çalışır. Bu takibin sona erme aşaması geldiğinde dedektifin elinde oldukça ciddi kanıtların olduğu durum ortaya çıkar. Bu kanıtlar ışığında kişi eşinden şüphelenmekte ne kadar haklı olduğunu anlayabileceği gibi aynı zamanda ondan şüphelenmenin yersiz olduğunun da farkına varabilmektedir.

Bunun sonucunda ise kişi eşinden ayrılma ya da birlikteliğini devam ettirme ile ilgili kararını daha rahat ve kanıtlar ışığında vermiş olacaktır. Şunu da söylememiz gerekiyor ki bu tür araştırmaların çoğu genellikle aldatıldığını düşünen eşin şüphesinin doğru olduğunu ortaya koymaktadır.

Gürcistan Dedektiflik ve Eş Takibi firması olarak Yunanistan halkına birbirinden farklı konularda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları aşağıda ki şekildedir.


 dedektif ,dedektiflik    

Dedektif hizmeti hem bayanların hem bayların  rağbet ettiği bir hizmet sektörüdür.Referansı olmayan  meslek ve  Yaşama biçimidir.Dış ülkeler arasında Dedektifliği yasalarca destekleyen ve desteklemeyen ülkeler var.

Genel olarak işlediğimiz(çözüme ulaştığımız)  konuların en başında ve ilk sırada şüphesiz   Eş Takibi gelmektedir.

Ülkemizin her noktasında mevcut ünivesiteler de okuyan çocuklarımızın takibi ve teyidi talepleri olduğundan Öğrenci Takibi de önemli konularımızdandır.

Dedektif lik meslek değil, yaşam tarzıdır…               

Dedektif kelimesi çok genel bir kavramdır.Konular başlıca;

Para dedektifi, aile dedektif ,borçlu dedektifi ,Boşanma dedektifi ,  sporcu dedektifi ,sanayi dedektifi

Öğrenci dedektifi,  dedektif eleman,medya dedektifiŞirket dedektifi,araştırma dedektifi,sanat dedektifi

Türkiye de Dedektiflik faaliyetleri bazı düzenlemelere ihtiyacın bariz olduğu bir şekilde de devam etmektedir. Tüm şehirlerde  Dedektiflik Bürosu faal olmaktansa ,Dedektifler  belli (büyük) şehirlerde toplanmışlardır.

Dedektif  lerin ilgilendiği konular başlıca;

Şirket ortağı takibi,alacaklı takibi ,borçlu takibi,hasta takibi,yaşlı takibi,eş takibi,öğrenci takibi,firma takibi,kayıp kişi takibi,personel takibi,araç takibi,hayvan takibi,kayıp hayvan bulma,dolandırıcı takibi,iş takibi,delil bulma,delil toplama,kreminal takip,sevgili takibi,partner takibi,evlilik araştırması,evlilik öncesi araştırma,evlilik öncesi takip,evlilik araştırması,sabıka kaydı araştırma,banka araştırması,okul mezuniyet araştırması,özürlü takibi,eleman takibi,şöför takibi,evrak takibi,fizikibi takip vs…Adana dedektif,Antalya dedektif, Adana Dedektif, Adana dedektiflik, Antalya dedektiflik, Hatay Ddektiflik,Dedektif  Ankara .Gireun da dedektif, Dedektif Hatay. Ankara da dedektif - Antalya  dedektifler, Giresun da Dedektif, Ankara dedektif bürosu, Antalya dedektiflik bürosu,Ordu Dedektif,Denizli dedektif,Tekirdağ Dedektif, Kars  Dedektiflik, Denizli dedektiflik,Tekirdağ Dedektiflik- Kars dektiflik Denizli dedektif,Kayseri dedektif,Tekirdağ  dedektif.Kırşehir dedektif, Kars Dedektif, Denizli de dedektif, Tekirdağ Dedektif,Dedektif Kars, Denizli de dektif bürosu, Tekirdağ Dedektiflik Bürosu,Konya dedektif,adana dedektif,Adapazarı dedektif,Adıyaman dedektif,afyonkarahisar dedektif,ağrı dedektif,Aksaray dedektif,Amasya dedektif,Ankara dedektif,Antalya dedektif,Ardahan dedektif,Artvin dedektif,aydın dedektif,batman dedektif,Bayburt dedektif,Bayburt dedektiflik,Bilecik dedektif,Bingöl dedektif,Bitlis dedektif,bolu dedektif,burdur dedektif,bursa dedektif,Çanakkale dedektif,Çankırı dedektif,çorum dedektif ,denizli dedektif,Diyarbakır dedektif,düzce dedektif,Edirne dedektif,Elazığ dedektif,Erzincan dedektif,Erzurum dedektif,Eskişehir dedektif,Gaziantep dedektif,Giresun dedektif,Gümüşhane dedektif,Hakkari dedektif,Hatay dedektif,Iğdır dedektif,Isparta dedektif,içel dedektif,mersin dedektif,İstanbul dedektif,İzmir dedektif,Kahramanmaraş dedektif,Karabük dedektif,karaman dedektif,kars dedektif,Kastamonu dedektif,kayseri dedektif,Kırıkkale dedektif,Kırklareli dedektif,Kırşehir dedektif,Kilis dedektif,Kocaeli dedektif,Konya dedektif,Kütahya dedektif,Manisa dedektif,Mardin dedektif,Muğla dedektif,muş dedektif,Nevşehir dedektif,Niğde dedektif,ordu dedektif,Osmaniye dedektif,rize dedektif,Sakarya dedektif,samsun dedektif,Siirt dedektif,Sinop dedektif,Sivas dedektif,Şanlıurfa dedektif,Şırnak dedektif,Tekirdağ dedektif,tokat dedektif,Trabzon dedektif,Tunceli dedektif,uşak dedektif,van dedektif,Yalova dedektif,Yozgat dedektif,Zonguldak dedektif.

 

 

gürcistan’a ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU HİZMETLERİ

 

·  Eş Takibi

·  Boşanma Davaları için Delil Toplama

·  Velayet Davaları için Delil Toplama

·  Tehdit Şantaj Altındayım

·  Adres Tespiti

·  Borçlu Tespiti

·  Sahte Marka Dedektifliği

·  Kurumsal Denetim ve Firma Analizi

·  Hukuksal Danışmanlık

·  Personel Takip ve Araştırması

·  Öğrenci Takibi

·  Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

·  Teknik Sanal Takip

·  VIP Koruma

·  Kayıp Şahıs

·  Evlilik Öncesi Araştırma

·  Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

·  Mal Varlığı Tespiti-Özel Dedektiflik